5
1
14. 1. 2024

Ve vyrovnaném utkání zvítězila větší vůle Milevských.

Starší žáci porazili Střelce větší vůlí a bojovností. Pro domácí tým velmi cenné vítězství.

Milevští starší žáci se ujali vedení těsně před sirénou, která ukončila první třetinu.. Hosté v ní měli velkou šanci ke skórování při přesilové hře svého týmu. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. Hosté do druhé třetiny nastoupili aktivněji a také se jim podařilo srovnat skóre v čase 28,43. Po obdržené brance se domácí zdravě nabudili a začali podstatně lépe bránit Střelce. Postupně převzali hru a čase 35,35 srovnali a tři minuty šli opět do vedení druhou brankou Štěpána Stejskala. Ve třetí třetině se opět hra velice vyrovnala a začali padat branky na obou stranách. Na konci utkání měli větší radost domácí.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 20. Stejskal, 36. Koutník (Stejskal), 40. Stejskal (Komárek), 50. Stejskal (Koutník, Šutko), 51. Březina (Šutko), 60. Šutko (Koutník) – 29. Kasper (Pinc), 49. Vondrus (Pospíšil), 50. Vondrus (Křivánek), 52. Petrů (Vondrus). Rozhodčí: Kodad - Koutník. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Střely na branku: . Průběh utkání: .

M. Říha (S. Weber) — J. Kotrba, Š. Maleček — T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, R. Čeněk, F. Březina, M. Šimeček, M. Komárek, P. Syrovátka, A. Kolihová, J. Šutko