5
1
9. 10. 2023

Střelecká kanonáda Starších žáků ve Vimperku.

Milevští Starší žáci předvedli ve Vimperku velmi dobrý hokej a dařilo se jim i střelecky.

Milevští starší žáci navázali na sobotní výkon a ve Vimperku k tomu přidali i branky. Na první branku Milevska domácí odpověděli vyrovnáním při vlastním oslabení. Hosté si před koncem první třetiny vzali vedení na svoji stranu. Druhou třetinu Milevští vyhráli, když vstřelili tři branky. Domácí na svoji druhou branku čekali do 48.minuty, ale to již prohrávali o šest branek. Hosté odpověděli dvěma brankami Štěpána Stejskala, který měl velmi produktivní den vstřelil celkem pět branek. Po dvou brankách vstřelili Peterka a Čeněk. O výsledku však rozhodla hra celého týmu.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 13. Lašák (Koška), 48. Majer (Roučka), 54. Fridrich (Pravda) – 4. Stejskal (Kolihová), 20. Miadok, 25. Peterka (Šimeček), 30. Čeněk, 36. Stejskal (Miadok), 43. Čeněk (Březina), 44. Stejskal (Peterka), 49. Stejskal (Peterka), 53. Stejskal, 56. Peterka (Koutník). Rozhodčí: Bublíková - Diviš. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 30. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7. 2:9, 3:9, 3:10.