5
1
7. 10. 2023

Starší žáci si poradili se Strakonicemi

Starší žáci na domácím ledě porazili Strakonice. Oba celky předvedli dobrou hru.

Milevští nastoupili do utkání velmi aktivně. Již koncem čtvrté minuty se ujali vedení brankou Koutníka. Strakoničtí sice přidali, ale domácí dobře bránili a ve 14. minutě Březina navýšil vedení Milevska. Ve druhé třetině branka nepadla, domácí velmi dobře ubránili oslabení dokonce měli velmi zdařilou akci a moc nechybělo a své vedení navýšili. Ve třetí třetině oba celky předvedli dobrou hrou. V 53. minutě Čeněk dal třetí velmi uklidňující branku. Domácí zaslouženě vyhráli.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 4. Koutník (Miadok), 14. Březina (Čeněk), 53. Čeněk (Kolihová). Rozhodčí:Bouška - Mohyla. Vyloučení: 4:1 Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0.

Weber (Říha) — Miadok, Maleček, Kotrba, Peterka — Čeněk, Kolihová, Koutník, Stejskal, Šimeček, Březina, Šimeček, Komárek, Syrovátka, Kodad

M. Špiřík (M. Zralý) — M. Štěpánek, E. Kubíček, F. Málek, J. Rybáček, A. Vilánek — J. Vilánek, T. Hřebíček, J. Jůzek, O. Tomek, J. Vršek, J. Klečková, J. Žilák, L. Bečvář