5
1
10. 3. 2024

Starší žáci si poradili s celkem Klatov.

Zlepšenou hrou od druhé třetiny si milevští starší žáci poradili s domácím celkem HC Klatovy.

Milevští se ujali rychle dvoubrankového vedení slepenými brankami ve třetí minutě. Domácí však rychle oplatili stejnou mincí a v polovině pátá minuty první třetiny byl stav 2:2. Milevští si dvoubrankové vedení vzali zpět do konce desáté minuty. Domácím se v závěru první třetiny snížili na rozdíl jedné branky. Druhé třetina patřila hostům hned v první minutě vstřelili branku a tím uklidnili svoji hru. Milevští od této branky byli lepší a měli více ze hry. Dařilo se jim i střelecky a postupně navyšovali své vedení. Domácí v prostředním dějství dokázali vstřelit pouze jednu branku. V poslední třetině byl tým Milevska pánem na hřišti. Přidali čtyři branky a vcelku hladce domácí porazili.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 4. Brunner (Marčan), 5. Sedláček (Sika), 19. Špirk (Brunner), 28. Sika (Marčan) – 3. Čeněk (Kolihová), 3. Stejskal (Peterka), 7. Kotrba, 10. Koutník (Stejskal), 21. Koutník (Maleček, Stejskal), 31. Stejskal (Peterka), 32. Stejskal (Maleček), 39. Koutník (Stejskal), 43. Stejskal (Šutko), 44. Čeněk, 49. Kolihová (Syrovátka), 59. Koutník (Čeněk). Rozhodčí: Uldrych - Trefanec. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení:0:0. Diváci:49. Střely na branku: . Průběh utkání: .