1
17. 12. 2023

Na závěr roku 2023 prohra 9.tříd ve Veselí

Milevští stačili na Lokomotivu první dvě třetiny.

Utkání ve Veselí bylo do konce druhé třetiny vcelku vyrovnané. Domácí, ale od prvního střídání posledního dějství převzali iniciativu a tu dokázali zužitkovat. Milevská obrana tentokráte nestíhala a milevský tým tuto třetinu prohrál rozdílem šesti branek

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky:3. Volf, 29. Krčil (Volf), 37. Krčil, 44. Kuk (Volf), 46. Pánek (Dvořák), 51. Čížek (Krčil), 56. Pánek, 59. Krčil, 60. Čáp (TS) – 7. Čaněk (Klukáček, Kuchár) . Rozhodčí: Dančišin - Mohyla. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: . Průběh utkání: .