1
10. 12. 2023

Krutá prohra 9. tříd na ledě u Otavy.

Milevští nedokázali svému soupeři vzdorovat a v Písku prohráli o dvě třídy.

Milevští dokázali zareagovat pouze na první branku Písku. Domácí byli od desáté minuty výrazně lepším týmem. Svoji převahu dokázali využít i ke vstřelení branek. Do konce první třetiny vedli o tři branky. Svůj náskok navyšovali i v průběhu druhého dějství zápasu. Milevští dokázali pouze ve 32. minutě po pěkné akci skórovat Staňkem. Domácí dominovali ve třetí třetině. Hosté svému soupeři nechávali mnoho prostoru a ti si v podstatě udělali z milevské branky střelnici.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 9. Valvoda (Kořánek, Velíšek), 10. Matyska (Kořánek, Antoš), 19. Matyska (Velíšek), 21. Voráček (Valvoda, Velíšek), 22. Valvoda (Šíma), 27. Valvoda (Kořánek), 38. Matyska (Voráček), 41. Kořánek (Hašek), 42. Kořánek, 49. Antoš (Šíma, Valvoda), 51. Eliáš (Valvoda), 52. Štěpán (Kořánek), 53. Antoš (Ouředník, Velíšek), 57. Matyska (Štěpán), 58. Eliáš (Valvoda) – 9. Hemza (Bouška), 32. Staněk (Hemza). Rozhodčí: Bouška - Hlaváč. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .