5
1
28. 11. 2021

Krutá porážka ve Veselí

Milevští nedokázali prodloužit řadu vítězství. Ve Veselí dominovala domácí Lokomotiva

Milevští nastoupili do utkání v rozpoložení konce pátečního utkání. Na hře se projevila absence dalších hráčů v obraně, nenaočkovanost. Domácí se ujali vedení v polovině čtvrté minuty. Milevští docela obstojně ubránili dvě přesilovky Lokomotivy. Zlom nastal v 17. minutě, kdy Růžek dostal trest 5+OK za faul kolenem. Domácí nedokázali využít dvojnásobnou přesilovku na konci pětiminutového trestu. Na milevské přišla pohroma v polovině druhé třetiny. V času 24,18 došlo k potyčce mezi domácím Bártou a milevským Hastrmanem. Oba hráči obdrželi tresty 2+5+OK a milevský obránce dvě minuty navíc.

Ve 26. minutě využil přesilovku Vlach. Vzápětí Milevsko mělo možnost přesilovky, to však inkasoval místo toho, aby se pokusilo skóre korigovat. Hosty dorazily slepené branky nejprve Mikeska využil samostatný únik a za necelou minutu pátá branka vyhnala Pance z branky. Princ se držel proti střelám domácích do času 48,11. Po šesté brance milevští měli dobrou pětiminutovku. V tomto čase dokázali třikráte překonat Dvořáka v brance Lokomotivy. Místo nakopnutí a podstatnému zlepšení hry přišel druhý výrazný kolaps obranné hry. Domácí toho dokázali využít a upravily skóre na konečných 8:3.

Milevsko nedokázalo výsledkově navázat na utkání na domácím ledě. Po třetí výhře v řadě přišla poměrně krutá porážka od týmu ze čtvrté příčky tabulky. V sobotu milevský tým čeká duel se suverénně vedoucím týmem jihočeské ligy.

Veselí nad Lužnicí vs Milevsko

Branky a nahrávky:4. Marcilis (Bárta, Bárta), 26. Vlach (Klimeš, Benda), 32. Bárta (Marcilis), 36. Mikeska, 37. Dušák (Mikeska, Míchal), 49. Bárta (Benda), 54. Marcilis (Benda, Mikeska), 59.Benda (Bárta, Dušák) – 49. Suchan (Škrdleta, Hamerle), 52. Přívozník (Škrdleta), 53. Pouch (Řezáč, Štekr). Rozhodčí: Vavruška - Lang, Hřídel. Vyloučení: 4:5 navíc Bárta (VES), Růžek, Hastrman oba MIL. 5+OK. Využití:1:0 . V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 39:33. Průběh utkání: 6:0, 6:3, 8:3.

Veselí nad Lužnicí

Dvořák - Dušák, Míchal, Štěcha, Benda, Fencl, Bouška, Vlach, Benda, Mikeska, Pechlát, Klimeš, Bárta, Marcilis, Bárta, Míchal

Panec, od 37. minuty Princ - Štekr, Růžek, Bednář, Hastrman, Kadilák, Pechánek - Pouch, Řezáč, Březina - Hamerle, Suchan, Škrdleta - Brož, Přívozník, Bílek