1
4. 2. 2024

Jasná výhra Starších žáků nad Pískem

Milevští o svém vítězství rozhodli výkonem ve druhé třetině.

Milevští se ujali vedení ve druhé minutě. Na vyrovnávací branku hostů dokázali velmi rychle reagovat a vedení si vzali zpět. Koncem první třetiny svůj náskok navýšili. Velmi dobrý vstup měli milevští do druhého dějství. Tuto část utkání vyhráli poměrem 6:2. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka a to do sítě domácích. Výsledek to však již neovlivnilo.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 2. Stejskal (Koutník), 6. Komárek (Syrovátka, Kolihová), 19. Čeněk (Syrovátka), 21. Stejskal, 22. Šutko, 25. Koutník, 27. Stejskal (Šutko), 28. Šutko, 32. Komárek (Stejskal) – 6. Mikulenka (Šach), 24. Adam (Křišťan), 36. Rončka (Adam, Mikulenka), 55. Řežábek. Rozhodčí: Mitáš - Bečvář. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: . Průběh utkání: .

M. Říha (S. Weber) — Š. Maleček, M. Stejskal — T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, R. Čeněk, M. Šimeček, M. Komárek, P. Syrovátka, A. Kolihová, J. Šutko, F. Šoule