5
1
2. 12. 2023

Jasná výhra Mladších žáků v Táboře.

V zápase dominoval Mošovský (tři branky a čtyři asistence) spolu s Votrubou (čtyři branky a jedna asistence).

Milevští se ujali vedení hned v úvodu druhé minuty. Svůj dobrý nástup do utkání dokázali po dvou minutách zúročit vstřelením druhé branky. Do konce první třetiny skórovali Milevští ještě tři krát a třetinu vyhráli 5:0. Úvod druhého dějství se povedlo lépe domácím. Na dvě obdržené branky Milevští dokázali reagovat samostatnou akcí Krále. Na konci druhé třetiny na kostce táborského zimáku svítil stav 2:9. Nástup do poslední části utkání nastoupili hosté lépe a desátá branka na sebe nenechala dlouho čekat. Mošovský touto brankou zahájil svůj čistý hattrick. Domácí v závěru dokázali pouze výsledek korigovat.

Tábor vs Milevsko

Branky a nahrávky: 21. Schwarz (Drtina), 23. Melich (Ryšavý), 53. Kubašta (Susková), 60. Kubašta (Schwarz) – 2. Stejskal (Král), 4. Votruba (Mošovský), 9. Podrabská (Šoule), 18. Votruba (Šimeček), 18. Votruba (Mošovský), 24. Král, 33. Šimeček (Mošovský, Votruba), 36. Podrabská, 36. Votruba (Mošovský), 42. Mošovský, 52. Mošovský (Votruba), 56. Mošovský, 59. Janouch (Podrabská). Rozhodčí: Bouška - Eremiáš. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: . Průběh utkání: .