5
1
10. 12. 2023

Jasná výhra Mladších žáků nad Soběslaví.

Mladší žáci svůj poslední zápas roku 2023 vzali od druhé třetiny do svých rukou a Soběslavi nedali šanci. Kluci ať se takto daří v novém nastupujícím roce 2024.

První třetina posledního utkání mladších žáků v roce 2023 byla z obou stran vcelku opatrná, padla pouze jedna branka a to sítě Spartaku. Do druhé třetiny vstoupili lépe Milevští. Na domácí třetí branku soupeř zareagoval a snížil, jak se později ukázalo byla to soupeřova jediná branka kterou v utkání vstřelil. Na tuto branku Milevští odpověděli a vzali si tříbrankové vedení na svoji stranu. V poslední dějství zápasu byl na ledové ploše již jen jeden tým. Jsme rádi že to bylo právě Milevsko. Sedmi brankami v poslední třetině svého soupeře jasně přehráli, ale hlavně přestříleli. Vítězství bylo jasné.

Milevsko vs Soběslav

Branky a nahrávky: 14. Krlín (Vaniš), 35. Podrabská (Mošovský), 37. Veselá (Mošovský), 39. Mošovský, 41. Král (Šoule), 45. Votruba (Mošovský, Podrabská), 47. Votruba (Mošovský, Šimečková), 48. Král (Veselá), 52. Podrabská (Král), 56. Král (Veselá), 58. Votruba (Mošovský) – 38. Nekněz. Rozhodčí: Eremiáš - Koutník. Vyloučení: 5:8. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 52. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Veselá (Mleziva) — Komárek, Stejskal, Šimečková, Bejšáková, Vaniš, Polák — Šimeček, Janouch, Šoule, Votruba, Krlín, Hamerle, Král, Podrabská, Mošovský, Veselá