1
11. 2. 2024

I Starší žáci si poradili s týmem MAD BULL

Starší žáci si připsali velmi cenný sklap.

Milevští se velmi rychle ujali vedení a do poloviny první třetiny své vedení navýšili o branku. Hosté koncem třetiny skórovali a vedení Milevských snížili. Do druhého dějství vlétli hosté a po pouhých 18 vteřinách dokonce skóre srovnali. Milevští dokázali velmi rychle odpovědět a slepenými brankami se vedení vzali opět na svoji stranu. na tříbrankové vedení se tým dostal ve 36. minutě. Za stavu 5:2 šli týmy do kabin. Nástup do třetí třetiny měli opět lepší hosté z Budějovic. Milevští, ale šli za svým vítězství s velkým nasazení a to se jim také vyplatilo.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:2. Syrovátka, 9. Stejskal (Koutník), 23. Šimeček (Kolihová), 24. Šoule (Šimeček), 36. Stejskal (Komárek, Vaniš), 53. Syrovátka (Šutko), 58. Stejskal (Peterka, Koutník) – 18. Blažek (Mikeš, Štádler), 21. Petrách, 43. Matějka (Štádler, Bravenec), 55. Petrách (TS) . Rozhodčí: Mitáš - Mohyla. Vyloučení: 4:5 navíc TS Kolihová (MIL). Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: .

S. Weber (M. Říha) — J. Kotrba, Š. Maleček, J. Peterka, M. Stejskal, R. Vaniš — T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, F. Šoule, M. Komárek, P. Syrovátka, A. Kolihová, J. Šutko