1
7. 1. 2024

9.třídy podlehli MAD BULLU

Milevští deváťáci nedokázali přetlačit domácí MAD BULL.

Domácí první třetinu byli lepším celkem na ledě. Milevští nedokázali odpovědět na domácí první branku v 5.minutě. Domácí dokázali před koncem třetiny podruhé skórovat. Milevský dobrý nástup do druhé třetiny zastavila třetí branka v jejich síti. Ve třetím dějství se hrál vyrovnaný hokej. Milevští v 53. minutě dokázali skórovat, ale domácí je již k dalším výraznějším příležitostím nepustili.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 5. Štetka (Musilová), 17. Neruda, 26. Smolena (Kodl, Baloun) – 53. Stejskal (Klukáček). Rozhodčí: Klimeš - Loucký. Vyloučení: 3:3. Využití:0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Střely na branku: . Průběh utkání: .