Radomyšl
19:00
před 2 dny

Dorostenci přivezli z Říčan bod.

Velmi dobře rozehraný zápas milevští dorostenci nedokázali dotáhnout do vítězného konce, velká škoda.

Milevští dorostenci měli na říčanském zimním stadionu velmi dobře rozehrané utkání Regionální ligy dorostu. Ve velmi kvalitní zápase milevští ještě v čase 53 minuty vedli o čtyři branky. Domácí předvedli obrat, který nastartovali při přesilové hře. V čase 59,03 si milevský trenér vzal oddechový čas, aby uklidnit tým a rozdal pokyny jak domácí ubránit, aby nedokázali vyrovnat, bohužel se jim to osm vteřin před závěrečnou sirénou podařilo. V prodloužení branka nepadla a tak rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli domácí lepší o připsali si do tabulky o prémiový bod navíc. Podle vývoje utkání je výsledek pro tým zklamáním. Na posledních sedm minut zápasu je potřeba zapomenout, ale vzít si ponaučení

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 13. Šimánek (Průša), 39. Novotný, 54. Novotný (Přibyl, Kalista), 57. Kalista (Havelka, Jáchim), 60. Kalista (Jáchim, Šimánek), 60. Novotný (Jáchim), 60. Novotný (TS) – 7. Holas (Staněk, Bejšák), 12. Staněk (Holas), 26. Bejšák (Kodad, Kuchár), 42. Staněk (Holas, Pinc), 48. Bejšák (Kodad), 52. Čaněk (Bejšák, Kuchár). Rozhodčí: Mir.Sitarčík - Mar.Sitarčík, Durčan. Vyloučení: 4:1 navíc Havelka OT (ŘÍČ), Holas 5+OK (MIL). Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:6, 7:6.