Radomyšl
19:00
12. 10. 2024

Milevští nedali hráčům Slavoje mnoho šancí na úspěch

Milevští v polovině první třetiny vedli 3:0. domácím se podařilo využít dvě chyby soupeře a stav korigovali dvěma brankami. Milevští do konce třetiny si dokázali vedení opět pojistit. Druhá a třetí třetina byla již jednoznačně v režii Milevských. Hosté udeřili dalo by se říci ve dvou vlnách. Vždy se podařilo vstřelit dvě "slepené" branky. V poslední minutě Hrakholski vstřelil desátou branku svého týmu.

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 12. Sumerauer (Lukeš), 14. Kantor (Taraba) – 7. Krcho (Masopust, Janoch), 10. Březina (Janda, Suchan), 12. Masopust (Janoch, Krcho), 20. Přívozník (Chocholoušek, Hrakholski), 21. Chocholoušek, 30. Hrakholski (Chocholoušek, Štekr), 30. Krcho (Masopust, Janoch), 31. Březina (Řezáč, Janda), 44. Hrakholski (Štekr), 60. Hrakholski (Chocholoušek, Novák). Rozhodčí: Ondřej - Knor, Koutecký. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 29:49 (12:18, 8:18, 9:13) . Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:10.

Spáčil — Taraba, Kozák, Šimek, Ferebauer, Bednařík — Berný, Sumerauer, Lukeš, Koupal, Kantor, Klíma, Anderle, Michalec, Hakl

Novák — Kohout, Štekr, Janda, Růžek, Pavlát, Hubáček — Janoch, Krcho, Masopust - Březina, Suchan, Řezáč - Chocholoušek, Přívozník, Hrakholski,