přát. - pátek 16.8.2024
Milevsko
Tábor
19:00
přát. - pátek 23.8.2024
Milevsko
Benešov
19:00
Přát. - pátek 30.8.2024
Tábor
Milevsko
 
Přát. - pátek 6.9.2024
Benešov
Milevsko
 
1. kolo - sobota 14.9.2024
Božetice
Milevsko
18:00

Další články

Zápasy
20. 3. 2024

Milevsko odvrátilo mečbol, finálová série pokračuje

Po dvou prohrách dokázalo Milevsko ve třetím finálovém duelu zvítězit. Mělo tentokrát výborný vstup do zápasu, když udeřilo hned v první minutě a postupně si v první třetině vybudovalo třígólové vedení, které však hosté zásluhou dvou Hanzalových gólů do konce třetiny zkorigovali. V dalším průběhu Milevsko dvakrát odskočilo na rozdíl dvou branek, ale Hluboká se vždy znova dokázala přiblížit. Ale na milevské góly v poslední pětiminutovce již odpověď nenašla.

Zápasy
17. 3. 2024

Hluboká lépe zvládla i druhé finále

Skvělí milevští fanoušci vytvořili svému týmu domácí prostředí i v Budvar aréně, kde Hluboká kvůli svému nevyhovujícímu stadionu našla azyl pro druhé finálové střetnutí. Ani to však Milevsku nepomohlo. Utkání znova začalo špatně. Znova poměrně brzo inkasovalo, na konci první třetiny podruhé a po dvou částech stejně jako v prvním finále prohrávalo o 5 gólů. V poslední třetině se tento soupeřův náskok tentokrát podařilo jen zkorigovat.

Zápasy
15. 3. 2024

První prohra v sezóně až na úvod finále

Až v zahajovacím finálovém střetnutí poznalo Milevsko hořkost první sezónní porážky. Mohla za to hlavně totálně zpackaná první třetina, ve které Milevsko předvedlo více chyb, než v celém dosavadním průběhu sezóny. V prostřední části sice domácí tým dokázal skórovat, ale nikoliv snížit rozdíl ve skóre. Ve třetí třetině však Milevsko ukázalo svoje srdce a předvedlo skvělou stíhací jízdu, po které dokázalo stav srovnat. Bohužel hned půlminutu poté Hluboká znova strhla vedení na svou stranu a vítězství stvrdila gólem do prázdné brány při milevské hře bez brankaře.

Více článků

Rozpis ledu

Aktuální rozpis a další informace naleznete na webu spos-milevsko.cz

Aktuální měsíc

Aktuality

Úspěch v draftu juniorské CHL

05.07.2024 Milevský odchovanec Vlastimil Blažek (2007), který působil v Energii Karlovy Vary uspěl na draftu zámořské juniorské CHL. Tým Saskatoon Blades si jej vybral jako šedesátého v pořadí.

Povinnost používání chrániče k

05.06.2024 Květnový kongres IIHF schválil změnu pravidel týkající se zařazení chrániče krku do hráčské výstroje. Dosavadní doporučení používat chránič krku a hrdla proti proříznutí se počínaje sezonou 2024-25 mění na povinnost, která se vztahuje na všechny věkové kategorie. Nedodržení této povinnosti budou rozhodčí v rámci nových kompetencí trestat velmi striktně.

Čtvrtý zápas u Pouzara

21.03.2024 Čtvrté finálové utkání play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje mezi Hlubokou a Milevskem bude sehráno v pátek 22. března v Českých Budějovicích v Hokejovém centru Pouzar. Začátek zápasu je od 19:30 hodin.

Finále play off

10.03.2024 Druhé utkání finálové série play off se hraje v neděli 17.března v Budvar areně od 17,00 hodin. Klub pro své fanoušky objednal na tento zápas autobus. Organizaci výjezdu si vzal na starosti Petr Bočan tel. 608 860 521. Zájemci kontaktujte jeho. Autobus bude vypraven pouze obsazen. Bližší info podá p. Bočan.

Prvním finalistou Hluboká

05.03.2024 Na rozdíl od čtvrtfinále zvládla Hluboká semifinálovou sérii nejrychlejším možným způsobem a stala se prvním finalistou play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Veselí v ní zdolala 3:0 na zápasy. Postup završila dnešní výhrou 3:1 ve třetím utkáním hraném v Budvar aréně.

Hluboká doplnila semifinále

25.02.2024 Až dnešní pátý rozhodující zápas mezi Hlubokou a Vimperkem určil složení semifinále play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Hluboká v něm zvítězila 4:0 a v semifinále se střetne s Veselím. Milevsko si zopakuje loňské semifinále se Soběslaví. Semifinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Soběslavi. Třetí duel pravděpodobně ve středu 6.3. znova v Milevsku. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 8.3. v Soběslavi a případné rozhodující střetnutí v neděli 10.3. opět v Milevsku.