5
1
24. 11. 2019

Milevsko podlehlo Pelhřimovu

O výsledku zápasu rozhodli úvodní minuty první a druhé třetiny. Domácí nedokázali uhlídat nástup soupeře a inkasovali vždy dvě slepené branky. Milevští nedokázali využít mnoho svých dobrých příležitostí. Pro zranění levého kolena nedohrál Petr Bouška.

Milevsko vs Pelhřimov

Branky a nahrávky: 34. Fořt (Bílek, Bouška), 47. Reindl (Pouch, Pletka) - 2. Šulák (Siřiště), 3. Martin Hadrava (J. Vrátný, Kopic), 19. Svoboda (Votápek, Vylíčil), 21. Martin Hadrava (Kopic), 24. Svoboda (Vylíčil, Votápek) . Rozhodčí: Hamr - Bušta, Soukup. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 420. Střely na branku: 41:41. Průběh utkání: 0:5, 2:5.

Panec - A.Hájek, Bouška, Hastrman, Mil.Čunát, Jíška, Pletka - Bílek, Šimák, Kadilák - Radosta, Müller, Fořt - Reindl, Pouch, Jelínek