4
5
1

Reportáž ze zápasu

Další zápas ligy mladších žáků odehráli kluci v Benešově. S tímto celkem, už jsme se v minulém roce několikrát utkali a ani jednou nás Benešov neporazil. I v letošní sezóně se našim mladším žákům zápas vydařil a vyhráli jsme vysokým rozdílem 11 - 0. O našem vítězství se rozhodlo už v první třetině, když se třikrát trefil Škoch a dvakrát Kolář. Naštěstí se nestalo to, co v předchozím zápase s Kutnou Horou, aby z vyhraného zápasu udělali kluci drama. Pravdou ovšem je, že druhou třetinu milevští neodehráli zrovna podle představy trenéra. Ale i tak se jim povedlo zvýšit náskok na 7 - 0, po brankách Holoubka a Pejši. Třetí třetina byla ze strany Milevska dobrá a podařilo se i proměnit několik šancí a nakonec jsme zvítězili vysoko 11 - 0.

Benešov vs Milevsko

Branky a nahrávky:2. Škoch (Dušek), 7. Škoch, 10. Kolář, 15. Kolář (Pejša), 16. Škoch (Hulan), 33. Holoubek (Kolář), 39. Pejša, 44. Hulan ( Škoch), 49. Holoubek (Škoch), 49. Sosnovec (Škoch), 56 Sosnovec Jiroušek . Rozhodčí:Žákovec, Dvořák . Vyloučení:5:4 . Využití:0:1 . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .