5
1
31. 10. 2015

Milevští nezvládli poslední třetinu

Milevští nedokázali navázat na výkon z Krumlova. Na svého dnešního soupeře nestačili hlavně ve třetí třetině, kdy hosté rozhodli v přesilových hrách.

Milevští by v tomto utkání potřebovali navázat na zápas ve středu v Krumlově. Domácí měli co soupeři vracet z play-off loňské sezóny. Do utkání milevští sice vstoupili aktivně, první střela z hole Hájka byla velmi pěkná. Do vedení se však dostali hosté koncem šesté minuty, kdy domácí prohráli buly ve vlastním pásmu. Po obdržené brance začali domácí dělal chyby hlavně ve vlastním pásmu. Vyrovnání přišlo při prvním vyloučení hostů. Akci Hamerle - Štych zakončil Müller. Po buly ve středu a následné akci Pouch dostal domácí do vedení. V šestnácté minutě dokázal Šindelář zareagoval na teč spoluhráče. Vedení však udržet do konce třetiny nedokázal. Puk ze své sítě lovil po střele Bůžka. První třetina byla plná chyb na obou stranách. Do druhého dějství vstoupili domácí o trochu aktivněji. Pěknou střelou Peštydomácí vedli. Milevští poměrně dobře zvládli dvě oslabení. Ve 32. přišlo hákování na Matějku verdikt dvě minuty za nahraný pád okomentoval a od hlavního vyfasoval osobní desetiminutový trest. Po dalším vyloučení hostů hráli milevští 0,38 minuty 4:3. Domácí toho nedokázali využít. Trest přišel v 38. minutě kdy hosté vyrovnali po chybě v obraně. Do vedení se hosté dostali deset vteřin před sirénou. Milevští velmi špatně rozehrávali a vytvářeli hrubé chyby ve vlastním pásmu. Ve 46. minutě je za sekání vyloučen Müller. Po deseti vteřinách po odpískání hosté zajeli do Šindeláře, došlo k potyčce verdikt hlavního Havran 5+OK, Mikš 2 minuty a za hosty dva hráči po dvou minutách. Hosté dokázali vstřelit branku, po obdržení branky přišel zkrat Štycha za úder do hlavy dostal 5+OK. Hosté opět v dvounásobné přesilovce trestali. Milevskou čtvrtou branku vstřelil Mikš, když domácí hráli přesilovku. V závěru měli milevští ještě jednu přesilovku bez využití.

Milevští nedokázali navázat na výkon v Krumlově a doma podlehli Veselí zcela zaslouženě. První dvě třetiny sice tvořili chyby, nešel jim přechod do útoku. Ve třetí třetině přišla ještě nedisciplinovanost a neplnění úkolů na ledě. Ke vstřelení gólu se tým nadře a dostává branky po hrubých chybách. Tým musí začít pracoval jako jedna parta, nesmí do utkání s podvědomím na soupeře dnes nemáme. Hodně práce čeká obránce. Věřme, že se milevští do dalšího utkání dají dohromady.

Milevsko vs Veselí nad Lužnicí

Branky a nahrávky: 15. Müller ( Hamerle, Štych), 15. Pouch (Hájek), 22. Pešta (Pouch, Hájek), 57. Mikš (Sláma) - 6. Čáp (Chlaň), 18. Bůžek (Míchal), 38. Čáp (Mikeska), 40. Mikeska (Čáp), 45. Čáp (Chlaň), 50. Mikeska (Chlaň), 51 Benda (Arnold). Rozhodčí: Slavík - Šesták, Karlín. Vyloučení: 6:9 navíc Matějka OT, Havran 5+OK, Štych 5+OK (všichni Mil). Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:37. Průběh utkání:0:1,2:1,:2,3:2,3:7,4:7.

Šindelář (Kolář) - Sláma, Štych, Bartůněk, Kubička, Mikš, Havran - Hamerle, Müller, Matějka - Hájek, Pouch, Pešta - Novotný, Radosta, Fořt - Jíška, Mácha