5
1
31. 10. 2015

Cenný bod z Krumlova

Hosté z Milevska ukradli bod Krumlovu během třech minut, kdy dokázali srovnat velmi nepříznivé skóre. V samostatných nájezdech však byli domácí úspěšnější

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 2. R. Uhlíř (J. Kadlec), 5. R. Uhlíř (Vondřich), 14. Vondřich (R. Uhlíř), 30. Unger (J. Fučík), 31. R. Uhlíř (Vondřich), 40. Vondřich (R. Uhlíř), 46. J. Kadlec (Vondřich, R. Uhlíř), rozh. nájezd R. Uhlíř – 4. Štych, 6. A. Nevolný (Bartůněk), 15. T. Hájek (Bartůněk), 45. Matějka (Štych), 50. A. Nevolný (Sláma), 51. Matějka (Štych), 53. Müller (Štych). Rozhodčí: J. Packa ml. – Streďák, Schlixbier. Vyloučení: 5:4, navíc Gallistl (Č. Krumlov) 5 minut + OK. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:39. Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:2,3:2,3:3,6:3,6:4,7:4,7:7 - 1:0