1
25. 9. 2010

Mladší žáci na domácím ledě uhájili zisk tří bodů.

Ve vyrovnaném utkání získali mladší žáci na domácím ledě tři body.

Druhé mistrovské utkání odehráli milevští mladší žáci v Milevsku a slavili první vítězství v soutěži ligy mladších žáků s Kutnou Horou. Hned od první minuty si domácí celek vytvořil hned několik šancí a bylo jen otázkou času, kdy padne první branka. Tu se podařilo vstřelit ve 3. minutě Duškovi, po přihrávce od Škocha. Po této brance byla hra celkem vyrovnaná, ale přece jenom domácí vyslali na hostujícího brankáře více střel. Po přihrávce Koláře zvyšoval na 2 – 0 Hulan a zdálo se, že Milevsko zápas bez problému zvládne. Opak byl pravdou a během 15 a 16 minuty Kutná Hora vyrovnala na 2 – 2. První třetinu, ale přeci jenom vyhráli domácí, když si spolupráci zopakovala dvojice Škoch a střelec Dušek, který zvýšil na 3 - 2. Nástup do druhé třetiny měli lepší opět domácí, když další branku Milevska vstřelil Mrázek, po přihrávce Koláře. V té samé minutě Kolář po samostatném úniku zvyšoval na 5 - 2 a všichni si mysleli, že je vyhráno. Hostující mužstvo, ale opět prokázalo, že se tak snadno nevzdá a postupně ve 12., 14., a 17 minutě dali milevskému brankáři branku a srovnali na 5 - 5. Do šaten odcházeli, přece jen spokojenější domácí, když v poslední minutě druhé třetiny zvýšil na 6 - 5 Škoch. Ve třetí třetině drama pokračovalo, když se podařilo Kutné Hoře vyrovnat na 6 – 6. Potom se hrálo dlouho bez branek, než se ujala střela domácího Hulana v 15 minutě a hned v následující minutě na dvoubrankový rozdíl pro domácí zvyšoval Mrázek. Poslední gól zápasu vstřelili hosté, ale touto brankou v poslední minutě pouze snížili na konečných 8 – 7 pro Milevsko. Vítězství domácích bylo přeci jenom zasloužené, protože měli během celého zápasu více střeleckých příležitostí.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky:3. Dušek (Škoch), 14. Hulan, 19. Dušek (Škoch), 25. Mrázek (Kolář),26. Kolář, 40. Škoch (Pejša), 55. Hulan, 57 Mrázek - 15. Dytrych ( Fišar), 16. Jestříbek, 33. Jestříbek ( Dytrych), 34. Dytrych, 39. Bachtík (Dytrych),47. Manik, 60. Houska . Rozhodčí: Schlixbier, Čáp. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Průběh utkání:2:0,2:2,5:2,5:5,6:5,6:6,8:6,8:7.

Křepela - Hejna, Hulan, Sosnovec, Jiroušek, Mrázek, Kolář, Podliska, Pejša, Škoch, Dušek, Habart, Stráňka, Holoubek, Pich