5
1
3. 10. 2015

Milevsko zdolalo Strakonice

Milevští dokázali zlepšeným výkonem od 45. minuty otočit utkání na domácím ledě. Obdržený gól při hře 4:4 domácí nakopl a dva slepené góly při stejném stavu hráčů na ledě přispěly k obratu.

Milevští měli ve druhém kole volný los. Jak se později ukázalo týmu to vůbec neprospělo. Domácí se sice do pěkné akce dostali hned v úvodní minutě. Hosté zahrozili ve třetí minutě, kdy musel betonem zasahovat Šindelář. První přesilovka hostů netrvala dlouho a přes minutu se hrálo 4:4. Do pěkné šance se dostal z trestné navrátivší se Pouch. Bohužel mu puk v rozhodném okamžiku sjel z hole. Ani druhá přesilovka hostů po faulu Nevolného netrvala dlouho. O výhodu se podruhé připravil Řehoř. Hlavní rozhodčí zákrok Poucha ohodnotil dvouminutovým trestem. Strakoničtí měli 0,57 minuty výhody dvou hráčů na ledě. Milevští se dokázali ubránit. V závěru Šindelář betonem vytáhl puk a tím pro tým zachránil stav 0:0. O přestávce bylo v milevské šatně rušněji a jak se ukázalo přineslo to na nějaký čas ovoce. Hned z prvního útoku se milevští prosadili. Matějka našel na modré Štycha a ten propálil vše před sebou. Domácí byli do poloviny třetiny aktivnější, ale hosté se začali milevským vyrovnávat a bylo jen otázkou času, kdy se dokáží střelecky prosadit. To se jim podařilo v 35.minutě. Bazgier přihrál před branku neobsazenému Čadkovi, a ten usměrnil puk mezi betony milevského brankáře – 1:1. Rázem byli milevští zatlačení do obrany a nemohli se herně prosadit. Za nerozhodného stavu šli týmy do šaten, v té domácí bylo ještě více rušno než o té předchozí. Domácí, kteří se po volnu z minulého týdne dlouho nemohli dostat do zápasového tempa, navíc pokračovali v nepřesvědčivém výkonu i na začátku poslední části. V 45.minutě poslal Strakonické do výhody pěknou tečí Paukner. Vedení, ale hostům vydrželo jen 23 vteřin, poté zavelel k obratu Müller, když perfektně přihrál na hůl Čunáta a ten se tentokráte nemýlil a srovnal skóre. Tato trefa milevské nakopla a milevští byli k neudržení. Běhen 81 vteřin se trefil Pouch a Müller. Hosté, kteří před chvilkou mysleli na tříbodový zisk byli na lopatkách. Nepomohl ani oddechový čas. Najednou milevští svého soupeře zatlačili do jeho pásma. U další branky byl opět Müller, který si k asistenci připsal druhou branku. Pak přišly chvilky pro Poucha, který dvěma krásnými góly vyhnal v branky Špilera. Pouch si v tomto utkáni připsal do svých statistik nejrychlejší hattrick, k jeho vstřelení potřebovat necelých jedenáct minut. V poslední minutě strakoničtí provedli kosmetickou úpravu skóre, když Čadek využil přesilovku.

Na hře domácích bylo vidět, že měli přestávku. Velmi těžko se dostávali do tempa. Tentokráte jim pomohl zásah do sestavy. Je velmi dobře, že i při špatně se vyvíjejícímu se stavu hru neodevzdali. Obrat, který předvedli se jistě divákům líbil. Hráči jim po utkání za jejich přízeň poděkovali. V neděli od 17,00 hod. však čeká tým velmi těžký soupeř. Milevští zajíždí do Tábore, kde změří síly s B týmem. Kdo budete mít chuť přijeďte povzbudit.

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 21. Štych (Matějka), 45. Čunát (Müller), 46. Pouch (Bartůněk, Nevolný), 47. Müller ( Matějka), 51. Müller (Matějka, Hájek), 53. Pouch (Novotný, Čunát), 56. Pouch (Novotný) - 35. Čadek (Bazgier), 45. Paukner (Kovář), 60. Čadek (Major) . Rozhodčí: Grochal - Jirovský, Soukup. Vyloučení: 5:7 navíc Špiler OT (Str). Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:36 Průběh utkání: 1:0, 1:2, 7:2, 7:3.

Šindelář (Kolář) - Čunát, Štych, Bartůněk, Mikš, Havran, Sláma -. Hájek, Müller, Matějka - Novotný, Pouch, Nevolný - Fořt, Radosta, Flegl - od 20. min Kubička - (Urban, Mácha)

Špiler, od 56. min Myslivec - Kovář, Hřebíček, Řehoř, Kloud, Papež, Kašpar, Kordík, Bazgier, Major, Čadek, Andrle, Dlouhý, Vavřík, Srb, Paukner, Křenek