5
1
19. 9. 2010

Mladší žáci v Popovicích nebodovali

První mistrovské utkání mají za sebou milevští mladší žáci a bohužel si nepřivezli z Velkých Popovic ani bod.

První mistrovské utkání mají za sebou milevští mladší žáci a bohužel si nepřivezli z Velkých Popovic ani bod. Vstup do zápasu měli lepší domácí, kteří šli do vedení v 9. minutě. Milevským se podařilo vyrovnat brankou Mrázka v 16 minutě, a tím byl stanoven konečný výsledek první třetiny. Hned v 1. minutě druhé třetiny se Milevsko dostalo do vedení, když branku vstřelil Škoch. Bohužel to byla poslední branka milevských v zápase. Domácí celek zaslouženě vyrovnal v 5. minutě druhé třetiny a bohužel se hned v 6. minutě dostal do vedení 3 - 2. Do konce druhé třetiny milevští obdrželi ještě dvě branky a skóre bylo po druhé třetině 5 - 2. Ve třetí třetině domácí přidali ještě tři branky a zápas tak skončil 8 - 2. Vítězství domácích bylo zasloužené, protože u milevských hráčů vázla kombinace a většina puků končila jenom odpálením puku do neznáma.

Velké Popovice vs Milevsko

Branky a nahrávky: - 16 Mrázek, 23 Škoch . Rozhodčí: . Vyloučení:3 - 3 . Využití: 2 - 1 . V oslabení: 0 . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Velké Popovice

V brance: Křepela (ve 45 minutě Spilka) Obrana: Jiroušek, Sosnovec – Plocha, Hulan Útočné formace: Pejša, Škoch, Holoubek Habart, Mrázek, Podliska Stráňka, Hejna, Macák