5
1
26. 3. 2016

Vítězství mladších žáků na ledě krumlovských medvědů

Milevští mladší žáci zaslouženě zvítězili na krumlovském ledě. Velmi zodpovědným přístupem a bojovností po celé utkání dokázali udržet dvoubrankový náskok z první třetiny.

Po delší době se milevští mladší žáci dočkali vítězství. První třetinu odehráli milevští hokejisté výborně a vytvořili si dvoubrankový náskok. Druhá třetina patřila domácím, ale výborně chytající Honza Švehla medvědům skórovat nedovolil. Po úpravě ledu se rozpoutal boj o cenné body. Domácí kousali, ale naši kluci dodrželi pokyny trenérů a gólem do prázdné branky rozhodli o zasloužené výhře. Potom propukla na Krumlovském ledě velká radost v podání milevských hráčů.

0 : 3
(0:2, 0:0, 0:1)
Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 5. Baťala (Kolář), 16. Fábera (Špánek), 60. Špánek (Fábera). Rozhodčí: Mareš - Brůha . Vyloučení: 1:3 Využití: 0:0b>V oslabení: 0:0