5
1
31. 1. 2016

Milevští mladší žáci dokázali vyhrát pouze třetí třetinu

Domácí dokázali vyhrát třetí třetinu, Tábor si ale v prvních dvou dějství vytvořil dostatečný náskok.

Derby s Táborem začalo opatrně. Naši hráči byli aktivnější a hosté čekali na chybu. Herní výpadek ve 13.minutě hosté potrestali dokonale. Nasázeli milevským tři góly a začali přebírat iniciativu. Ve druhé třetině jsme si vytvořili několik šancí, ale byli to opět hosté z Tábora, kteří přidali čtvrtý gól. O přestávce bylo v kabině domácích veliké dusno. Trenéři stáhli sestavu na dvě lajny, ale to pomohlo pouze ke kosmetické úpravě výsledku. I nám se podařilo v rozmezí dvou minut vstřelit tři branky, ale to již bylo pozdě.

3 : 6
(0:3, 0:1, 3:2)
Milevsko vs Tábor

Branky a nahrávky: 55. Bouška, 55. Špánek (Prokop), 56. Suchan- střelce hostů nelze ze zápisu nelze psát, na kopii nejsou čísla hráčů Rozhodčí: Schlixbier - Mikš. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Švehla, (od 47.min Vlk) – Rottenberg, Čunát, Prokop, Klíma – Fábera, Bouška, Čejka – Suchan, Bejšák, Špánek – Baťala, Balík, Junek