5
1
25. 10. 2015

Milevští ve Veselí prohráli

Hosté svému soupeře stačili pouze první třetinu. Ujali se vedení, ale domácí do konce prvního dějství vývoj utkání otočili a od druhé třetiny udávali tempo.

Úvodní branku zápasu vstřelil milevský Jára Čejka v čase 0:15. První třetina byla ze strany hostů dobrá, i přes to že domácí dvěma góly výsledek otočili. Druhá část už ale byla hrána v režii domácích, když nám během tří minut vstřelili tři branky. Po dvou třetinách trenér Michal Štych zvedl v šatně hlas a nabádal kluky k větší aktivitě. To se přeneslo na led, ale z dvou samostatných úniků v úvodu třetí třetiny gól nepadl. Tyto neproměněné šance srazili milevské hráče na kolena. Domácí v poklidu upravili výsledek na nelichotivých 8:1 a jelo se domů. Každý hráč si musí sáhnout do svědomí, jak pracuje pro tým. Někteří kluci si stále myslí, že hokej je individuální sport. Slovo tým jim nic neříká. Po pondělním pohovoru s hráči bylo jasně realizačním týmem naznačeno, že se musí něco změnit.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 14. Pekař (Vachun), 19. Vachun (Řehoř), 32. Dušák, 34. Koutenský (Pevní), 35. Řehoř, 52. Řehoř (Hyánek), 56. Blažek (Lang), 59. Řehoř – 1. Čejka (Suchan). Rozhodčí: Zimmer - Malecha. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:0. V oslabení: 2:0.