5
1
28. 9. 2015

Milevští mladší žáci podlehli na domácím ledě Vajgaru J. Hradec

Milevští na svém ledě drželi krok se soupeřem první třetinu. Tři slepené branky na úvod druhého dějství rozhodlo o tom, že body veze soupeř do Jindřichova Hradce.

Další těžký zápas čekal na naše hráče, tentokrát do Milevska přijel Vajgar J. Hradec. Už při rozbruslení bylo vidět, že nás nečeká nic lehkého. Vajgar doposud nepoznal hořkost porážky a body si odvezl i z Milevska. I když výsledek vypadá hrůzostrašně, první dvě třetiny jsme soupeře docela potrápili. Škoda úvodu druhé třetiny tam jsme zaspali a to rozhodlo. V tomto zápase bych chtěl vyzvednout výkon všech hráčů ročníku narození 2006 (Čunát, Fábera, Prokop, Klíma, Kořánek), kteří se soupeře nezalekli a i přesto, že jsou malého vzrůstu tak do soupeře zajížděli jako ostřílení borci.

Milevsko vs Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: 15. Suchan (Kolář), 25. Bejšák (Bouška), 34. Kolář, 47. Suchan (Kolář) - 9. Bukovský (Plechinger), 11. Dubský (Winkler), 21. Bukovský, 22. Novák ( Dubský), 24. Bukovský, 34. Dubský, 45. Dubský, 49. Bukovský, 55. Winkler, 56. Helichar (Dlouhý). Rozhodčí: Kubíček - Schlixbier. Vyloučení: 4:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:3.

Vlk - Čunát, Junek, Bouška, Kořánek, Balík, Suchan, Čejka, Bejšák, Baťala, Kolář, Špánek, Kodad, Trojáček, Prokop, Fábera, Rottenberg, Klíma