5
1
28. 9. 2015

Mladší žáci nestačili na Vimperk

Mladší žáci podlehli svému soupeři na jeho ledě. Domácí byli od začátku utkání aktivnější a střelecky se prosadili hlavně ve druhé třetině.

Vimperští hráči nás předčili ve všech směrech. Jsou většinou o rok starší a nastupují za něj hráči ze Sušice jako třeba Jiří Beníšek, který byl o hlavu větší než náš největší hráč Honza Kolář. K němu se přidal Tomáš Koška, který zaznamenal pět branek a nebylo co řešit. Takové talenty v týmu bohužel nemáme. Jedinou branku vstřelil Jára Čejka po samostatné akci na konci druhé třetiny. V brance Milevska nastoupil Martin Vlk, a i když inkasoval jedenáct branek, připsal si ještě 26 pěkných zákroků. Honza Švehla ho vystřídat v těžké chvíli nemohl, protože je na marodce.

Vimperk vs Milevsko

Branky a nahrávky: 4. Koška, 7. Koška, 9. Koška, 23. Štěpánek, 25. Beníšek (Krejčí), 27. Vaník (Vostradovský), 28. Koška Beníšek, Tykalová), 32. Koška (Beníšek, Willman), 41. Beníšek (Willmen), 53. Beníšek, 57. Štěpánek - 40. Čejka. Rozhodčí: Vovčko - Vacek. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.