5
1
4. 10. 2015

Milevští mladší žáci zaskočili Motor

Milevští mladší žáci dnes zaskočili Motor svojí bojovností. K úspěchu vedla i disciplinovanost domácích. Při přestřelce milevští skoro vždy soupeře dotahovali, početní výhody dokázali zužitkovat.

Infarktový zápas ligy mladších žáků mohli sledovat diváci na milevském zimním stadiónu. Domácí celek přivítal v dohrávce 4. kola budějovický Motor. Po opatrném začátku se domácí dostali ve 4. minutě kapitánem týmu Honzou Kolářem do vedení a jak se později ukázalo, bylo to poprvé a také naposled. Hosté v rozmezí dvou minut nasázeli do milevské sítě tři branky a s domácím týmem to nevypadalo dobře. Pro zajímavost uvádím vývoj skóre: 1:0, 1:3.3:3,3:4, 4:4,4:6, 6:6,6:8,8:8 Kluci i přes nepříznivý stav zabrali a získali zlatý bod. Remíza je asi spravedlivá pro oba celky. Střelecky se prosadili dva hattrickáři Jan Kolář a Jarda Suchan. Slíbená prémie vypsaná vedoucím týmu v podobě lahůdkových párečků se podává ve středu po tréninku.

Milevsko vs Motor České Budějovice

Branky a nahrávky: 4. Kolář, 11.Čejka (Bejšák), 16. Kolář, 28. Špánek, 38. Suchan, 41. Suchan (Fábera), 53. Suchan (Čejka), 53. Kolář - 5. Dobeš (Váňa), 5. Nedvěd (Petrovič, 6.Sochor (Gajdoš), 27. Petrovič (Bělohlav), 30. Nedvěd (Petrovič), 31. Pojar (Bělohlav), 45. Dobeš, 47. Nedvěd (Kujal). Rozhodčí: Kubíček, Schlixbier . Vyloučení: 2:5. Využití: 4:1. V oslabení: 0:_0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Vlk Martin – Kolář Jan, Čunát Lukáš, Klíma Šimon, Bouška Pavel, Prokop Matěj, Balík Filip – Fábera Dominik, Suchan Jaroslav, Čejka Jaroslav – Špánek Adam, Bejšák Jan, Trojáček Jakub – Baťala Filip, Kodad Vojtěch, Rottenberg Michal – Kořánek Šimon