5
1
28. 11. 2015

Krutá prohra starších záků s Plzní

Domácí relativně svému soupeři stačili ve druhé třetině. Soupeř domácím nejvíce gólů nasázel v prvních dvanáctí minutách a v deseti posledních.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 32. Stach (Janda), 50. Stach (Keřka) - 1. Soukup, 2. Hauser, 3. Kreuzman, 6.Hauser, 11. Soukup, 12. Steinbrücker, 13. Kreuzman, 30. Steinbrücker, 32. Jiříček, 35. Hauser, 41. Bláha, 48. Bláha, 50. Jiříček, 51. Hauser, 56. Bláha, 56. Makovec, 59. Jiříček, 60. Hauser. Rozhodčí: Čáp - Schlixbier. Vyloučení: 5:7 navíc Soukup OT, Steinbrücker 5+TH (oba Pl). Využití: . V oslabení: .

Lípa (Hořejší) - Hrůza, Kovanda, Urban, Lupták, Keřka, Skalický, Janda, Pokorný, Štych, Štván, Stach, Hruška