5
1
10. 10. 2015

Hosté z Písku porazili milevské starší žáky na jejich ledě.

Hosté od prvních minut udávali tempo na ledové ploše. Domácí předvedli světlou chvilku v polovině druhé třetiny, kdy dokázali vstřelit čtyři branky za čtyři minuty a dvě vteřiny.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 34. Urban (Kolář), 36. Skalický, 38. Janda (Urban), 38. Štych (Skalický) - 3. Měchura, 4. Hrdlička, 5. Měchura, 7. Smetana, 15. Kacbunda, , 25. Smetana, 31. Brčák, 33. Hrdlička, 39. Měchura, 40. Brčák, 40, Měchura, 56. Smetana. Rozhodčí: Streďák - Schlixbier. Vyloučení: 2:2 navíc Smetana OT, Měchura OT+OK (oba Pí). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.

Lípa (Hořejší) - Hrůza, Urban, Lupták, Keřka, Skalický, Janda, Štych, Štván, Stach, Kolář