5
1
28. 9. 2015

Starří žáci podlehli celku od Vajgaru

Milevští starší žáci na domácím ledě podlehli celku KLH Vajgar Jindřichův Hradec. O zápase rozhodli hosté pěti brankami v rozmezí desáté a patnácté minuty první třetiny. Soupeř domácí dorazil dvěma góly hned v úvodu druhého dějství.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 27. Keřka, 47. Urban - 10. Šimek (MIchal), 11. Drbal (Michal), 12. Šimek (Mihulka), 14. Kupka (Michal), 15. Mihulka, 21. Fabián (Mihulka), 23. Šimek (Michal), 36. Drbal, 39. Kupka (Drbal), 48. Mihulka (Drbal), 48. Mihulka (Kocar), 50. Bašta, 57. Michal. Rozhodčí: Kubíček - Schlixbier. Vyloučení: 6:3 navíc OT Šimek (J.H.). Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

Novák - Řezáč, Hrůza, Kovanda, Urban, Lupták, Keřka, Janda, Pokorný, Štych, Štván