5
1
13. 9. 2015

Milevští starší žáci na domácím ledě podlehli Rokycanům.

Milevští svůj první zápas sezóny na domácím ledě nezvládli a s Rokycanami prohráli. Hosté od první třetiny domácí přehrávali a svoji herní převahu vyjadřovali i brankami.

Domácí obdrželi první branku ve třetí minutě. Od té doby byli hosté aktivnější a milevské přehrávali. Do konce třetiny přidali rokycanští ještě dvě branky. Do branky domácích nastoupil Lípa, Hořejší se při jednom ze zákroku zranil a nemohl pokračovat. Ve druhé třetině byl obraz hry stejný, na konci druhého dějství hosté vedli 5:0. V úvodu třetí třetiny milevští vstřelili branku, ale k obratu v utkání to nevedlo. Poslední střelecké slovo měli hosté.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 43. Skalický (Pokorný) - 3. Koukolík (Hanzlíková), 16. Vajnovec, 17. Procházka (Kůrka), 22. Hanzlík (Pešek), 38. Vajner (Hošek), 57. Arnošt (Maťák). Rozhodčí: Čáp - Schlixbier. Vyloučení: 5:4, navíc Hrůza 5+OK (Mil), Pešek 5+OK, TS (Rok). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Hořejší, od 21. Lípa - Řezáč, Hrůza, Kovanda, Urban, Lupták, Keřka, Skalický, Janda, Pokorný, Štych, Štván