5
1
7. 9. 2015

Starší záci v Soběslavi podlehli Táboru "B"

Milevští si nedokázali pohlídat svého soupeře v první třetině. Od druhé třetiny se hosté zlepšili, ale soupeř si již svůj brankový náskok dokázal pohlídat.

Ke svému prvnímu mistrovskému utkání odjeli v neděli milevští starší žáci na led táborského "B" týmu do Soběslavi. Zde bohužel podlehli svému soupeři, když podcenili začátek utkání. Domácí v první třetině milevským odskočili na rozdíl třech branek. Ani zlepšený výkon v druhé a poté i ve třetí třetině již nestačil na zkorigování výsledku. Soupeř si již náskok ohlídal.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Valeš, 11. Vácha, 14. Staněk (Fuciman, Zíka), 22. Valeš, 38. Bláha (Zíka) - 37. Štych (Urban, Lupták), 46. Štych (Skalický). Rozhodčí: Macháček - Ondřej. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.