5
1
8. 9. 2015

Milevsko si poradilo s Tatranem Sedlčany

V poslední domácím přípravném utkání milevští porazili Tatran Sedlčany, účastník KP2 Středočeského kraje. První dvě třetiny hosté milevské dost zaměstnávali. Domácí si vítězství zajistili až ve třetí třetině.

Soupeřem předposledního přípravného utkání byl celek Tatranu Sedlčany, který v loňské sezóně skončil v Krajské soutěži mužů středočeského kraje (KP2) na šestém místě. Do utkání lépe vstoupili domácí a ve třetí minutě se ujali vedení, když dokázali využít početní výhodu. Soupeř na vstřelenou branku reagoval zlepšením napadání a v 8.minutě dokázali skórovat. Domácí se po minutě opět ujali vedení. Třetí branku v první třetině domácí přidali ve vlastním oslabení. Druhá třetina byla plná nepřesností a špatných rozehrávek, toho dokázali hosté v závěru třetiny využít a dostali se tak opět na dostřel domácím. Hned v úvodu posledního dějství hráli domácí dvojnásobnou přesilovku a tu dokázali využít. V polovině třetiny se podruhé trefil Kubička, v době kdy milevští byli oslabeni. Milevští zlepšili hru a bylo to hned na ledě vidět. Do konce utkání milevští přidali tři branky. > Milevští sice vyhráli rozdílem pěti branek, ale toto vítězství se nerodilo lehce. Sedlčanští dobře domácí napadali, velmi často milevskou obranu dostávali do problémů. I dnešní domácí sestava byla velmi zvláštní, protože na soupisku zranění je po utkání s Táborem připsán Jíška, se zlomeným malíčkem. V pátek jede Milevsko do Strakonic k poslednímu přípravnému utkání před startem soutěže.

8 : 3
(3:1, 0:, 5:1)
Milevsko vs Sedlčany

Branky a nahrávky: 3. Hamerle (Matějka), 9. Štych (Hamerle), 12. Kubička (Pouch, Nevolný), 42. Matějka (Kubička, Novotný), 51. Kubička (Nevolný, Novotný), 53, Hamerle (Nevolný), 54. Nevolný (Kubička, Novotný), 59. Flégl (Novotný) - 8. Zach, 39. Náprstek, 44 Černý TS. Rozhodčí: Flégl - Schlixbier. Vyloučení: 6:6 navíc Müller OK (Mil), Furch OT (Sedl). Využití:2:0 . V oslabení: 2:0. Diváci: . Střely na branku: 41:36.

Kolář (Šindelář) - Sláma, Štych, Bartůněk, Kubička, Čunát, Reiniš - Hamerle, Müller, Matějka - Novotný, Pouch, Nevolný - Fořt, Mácha, Flégl