5
1
5. 9. 2015

Tábor v přípravě smetl milevský tým

Ve vcelku vyhroceném přípravném utkání táborští hokejisté udělovali domácím lekce v hokejové jednoduchosti, v důrazu před brankou soupeře. Milevští, když si šanci vydřeli trefili tyč nebo minuli skoro prázdnou branku. Jediné malé plus jsou tři využité přesilovky.

Milevští nastoupili do přípravného utkání ve velmi oslabené sestavě. Chyběli hráči, se kterými trenér Krupka počítá v mistrovských utkáních a měli by být oporami týmu. Táborští nastoupili do utkání aktivně a brzo se ujali dvoubrankového vedení. Milevští velmi rychle dokázali využít svoji hned první přesilovku. Jíška nahodil puk od modré, před brankou se velmi dobře zorientoval Müller. Jak se později ukázalo byla ta na dlouho chvilka radosti na milevské střídačce. Tábor do konce první třetiny vstřelili další dvě branky. Dokázali milevskou obranou vcelku lehce procházet a jejich herní mnohaletá, hokejová zkušenost platila na domácí hráče. O přestávce bylo v kabině domácích rušno, ale ovoce to mnoho nepřineslo, protože hosté opět uhodili hned ve 22. minutě. Během přibývajících minut se utkání začalo přiostřovat. Hosté dvěma góly upevnili své vedení. Ve třetí třetině se souboje vyrovnaly mistrovskému utkání. Proti domácím bylo nařízeno, dle mého velmi přísné TS za údajné hození hole brankářem. Milevští dokázali ve třetím dějství využít dvě přesilovky.

Milevští sice nastoupil ne v zcela ideální sestavě, přesto výkon zaostal daleko od představ trenéra a příznivců milevského hokeje. Milevští nedokázali využít příležitosti, které si vytvořili. Celkem pětkrát nastřelili tyč, čtyřikrát minuli zcela odkrytou táborskou svatyni. V tomto utkání se opět projevila několikaletá slabina milevských a to proměňování gólových tutovek. Na marodku se po dnešním utkání připíše obránce Jíška, který má patrně zlomený malíček. Trenér má na práci s týmem ještě čtrnáct dnů před startem letošní mistrovské soutěže.

FOTOGALERIE

4 : 9
(1:4, 0:2, 3:3)
Milevsko vs Tábor

Branky a nahrávky: 9. Müller (Jíška), 51. Flégl ( Müller, Urban), 53. Müller, 55. Pouch (Nevolný) - 4. Hubáček, 6. Jankovský (Hubáček), 13.Jankovský (Hubáček, Ježek), 19. Drda (Kratochvíl), 22. Kratochvíl (Pechánek, Heršálek), 31. Hubáček (Ježek, Trieb), 48. Heršálek, 49. Pechánek TS, 51. Hubáček (Jankovský, Ježek) . Rozhodčí: Flégl - Mitáš, Schlixbier. Vyloučení: 4:8, navíc TS (Mil), OT Trieb, Hubáček (oba Tábor. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:38.

Šindelář (Kolář) - Jíška, Štych, Bartůněk, Žilinčík, Havran, Sláma - Urban, Müller, Flégl - Kubička, Pouch, Nevolný - Fořt, Radosta, Mácha