5
1
22. 8. 2015

První přípravné utkání Milevsko zvládlo

Milevský tým nastoupil do přípravného utkání po čtyřech trénincích. V některých částech zápasu to bylo vidět. Přesto se Strakonice podařilo porazit. Nebýt zbytečných chyb mohlo být skóre na konci utkání lepší.

Od prvních minut bylo patrné=, že utkání bude vyrovnané. Na milevských bylo v některých momentech vidět, že jsou po páté v letošní sezóně na ledě. Strakoničtí byly v první třetině střelecky aktivnější, ale skóre se neměnilo ani při přesilových hrách. Do druhé třetiny však milevští nastoupili aktivněji, dařilo se dobře napadat rozehrávku soupeře a to se také vyplatilo při oslabení, kdy se Milevsko dostalo do vedení brankou Jíšky po přihrávce z hole Matějky. Strakonice jakoby branka při přesilovce zaskočila, tak trochu se přestala dařit rozehrávka a milevští toho začali využívat. Domácí velmi dobře ubránili tři za sebou jdoucí oslabení. V druhé polovině třetiny hráli milevští dvě přesilovky, tu druhou dokázali zužitkovat. Pouch přesnou přihrávkou našel najetého Novotného a ten nemohl nic jiného než skórovat. V první minutě třetí třetiny domácí hráli přesilovku.Sláma dokázal zužitkovat přihrávku Nevolného a stav tři nula pro milevské se rozsvítil na časomíře v čase 41,55. Po necelých pěti minutách našel štych hůl Matějky a Milevsko vedlo o čtyři branky. V polovině posledního dějství hráli domácí 37 vteřin v dvojnásobném oslabení. Tuto část dokázali ubránit, ale v pokračující přesilovce inkasovali. Poslední slovo v tvorbě skóre měli strakoničtí, kteří na 4:2 upravili necelé tři minuty před koncem utkání.

4 : 2
(0:0, 2:0, 2:2)
Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 27. Jíška (Matějka), 40. Novotný (Pouch), 42. Sláma (Nevolný), 47. Matějka (Štych) - 55. Bidner, 58. Bazgier (Kepl, Paukner). Rozhodčí: Čáp - Schlixbier, Flégl. Vyloučení: 8:6. Využití:2:1 . V oslabení: 1:0. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: .

Žilinčík (Kolář) - Jíška, Štych, Žilinčík R., Votruba, Havran, Sláma - Urban, Müller, Matějka - Novotný, Pouch, Nevolný - Fořt, Pešta, Flégl - od 30.min Mácha

Špiler (Doubek) - Kašpar, Hřebíček, Kloud, Gross, Kordík, Řehoř, Kurečka, Srb, Čadek, Křenek, Andrle, Binder, Bazgier, Kepl, Vavřík, Paukner