Oba milevské týmy čtvrťáků podlehly Strakonicím

Na mistrovském turnaji podlehli milevští čtvrťáci celkům Strakonic.

HC Milevsko 2010 A - HC Strakonice 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)

HC Milevsko 2010 B - HC Strakonice B 6:9 (0:4, 4:4, 2:1)

Ve druhém zápase svedli naši borci nelítostný boj s nepříjemným soupeřem ze Strakonic. Veliký rozruch způsobil zlý muž Adam Kofroň, který přiváděl uplakanou strakonickou střídačku k infarktu. Dohrával všechny souboje, což technickým hráčům Strakonic nesvědčí. Pan rozhodčí, ale vyslechl trenéry Strakonic, a když se dostal Kofa (Adam Kofroň) do kontaktu se soupeřem skoro pokaždé to posoudil jako faul. Strakonice vyhráli 2:5, ale nutno dodat, že s velikou podporou sudího. Béčko bylo do druhého zápasu posíleno o lajnu Špánek, Bejšák, Čunát ale ani čtyři góly Adama Špánka nepomohli k lepšímu výsledku. Strakonice rozhodli v první třetině. Od druhé třetiny jsme byly lepší, ale to už bylo pozdě.

2 : 5
(1:2, 0:2, 1:1)
Milevsko vs Strakonice
Krajská liga přípravek,

Branky a nahrávky A: Trojáček Jakub, Klíma Šimon. Branky a nahrávky B: Špánek Adam 4, Sláma Adam 2.

A Švehla Jan – Kofroň Adam, Špánek Adam, Trojáček - Fábera Dominik, Klíma Šimon, Čunát Lukáš - Prokop Matěj, Bejšák Jan, Bouška Pavel

Sestava MIL - B Vlk Martin – Kodad Vojtěch, Baťala Filip, Junek Jaroslav – Rottenberg Michal, Kořánek Šimon, Sláma Adam – Špánek Adam, Čunát Lukáš, Bejšák Jan