5
1
7. 12. 2014

Milevští prohráli v Táboře.

Milevští podali v Táboře sice lepší výkon než před týdnem na domácím ledě proti Písku, ale na domácí to nestačilo. Hosté nedokázali dát branku z vyložených příležitostí, domácí naopak trestali každou chybu milevských.

Hosté odjeli na další derby do Tábora s cílem napravit velký výpadek z domácího utkání s Pískem. Do utkání vstoupili velmi aktivně. Bohužel v polovině druhé minuty přišla první přesilovka domácích. V oslabení dobře vystřelil Novák. Začátkem čtvrté minuty se začalo hrát 4:4, po faulu Heršálka. Hosté dobře zvládli oslabení a hru ve čtyřech. Po ubráněné druhé přesilovce domácích, měli začátkem 8. minuty šanci v přesilovce milevští. Začátek utkání byl sice poznamenán čtyřmi vyloučeními. Hosté měli o trochu více ze hry. Bohužel pro ně přišla koncem 13. minuty chyba a domácí se ujali vedení. Po minutě a půl přišla pro milevské druhá sprcha. Heřmánek zvýšil vedení svého týmu. V závěru první třetiny se perfektním zákrokem prezentoval Šindelář proti dvěma hráčům domácích. Do druhé třetiny šli hosté v oslabení. Vcelku hladce se početní převaze domácích ubránili. Když se dostávali do hry, domácí opět udeřili a vedli 3:0, když se ve 25.minutě trefil Drda. Následně hosté hráli dvě přesilovky za sebou. Branku se jim vstřelit nepodařilo za celé 4. minuty. Další vyloučení Tábora hosté využít již dokázali. Ve 36. minutě nepustil puk z útočné třetiny Jíška, dobře našel Peštu a pel puk přeposlal na Urbance a ten skóroval. Domácí si však své tříbrankové vedení vzali po 3. minutách zpět. Ve druhé třetině předvedl několik zákroků Šindelář. Milevští si sice příležitosti vypracovali, ale střely mnoho práce Šelepovi nenadělali. Za stavu 4:1 hráči nastoupili do posledního dějství derby. Hned po minutě měli milevští možnost hrát o jednoho muže v poli více po faulu Pechánka. I tentokrát vyšli hosté naprázdno. Další přesilovku však hosté využívají. Puk od Novotného šel přes hokejku Nevolného a autora druhé branky Milevska Poucha. V závěru utkání přišli dva fauly na obou stranách. Úder do oblasti hlavy a krku ze strany domácích byl potrestám 2 +10. Po minutě ze strany Milevska 5+OK. Za stejně klasifikované fauly takto rozdílné ocenění. Milevští v čase 59,24 zkusili hru bez brankáře, Tábor se ve svém pásmu ubránil a z protiútoku Pospíšil přes bránícího beka upravil konečný stav utkání na 5:2.

Milevští v Táboře předvedli zlepšený výkon než v domácím utkání před týdnem. Milevští nedokázali vytěžit nic z několika přesilovek, i když dvě využili. Doplatili opět na milevskou slabinu a to je střelba. Pokud hráči pomýšlí na Play off, musí ve zbývajících zápasech bodovat. Jako povinnost by měl být zisk devíti bodů ještě v roce 2014. Přijďte milevské povzbudit v sobotu 13. prosince od 17,00, kdy na svém ledě přivítají Žirovnici.

Tábor vs Milevsko

Branky a nahrávky: 13. Hubáček (Rižák, Ošmyk), 15. Heřmánek (Prštický), 25. Drda (Rižák, Kratochvíl), 39. Hubáček (Karpíšek), 60. Pospíšil (Hubáček) - 36. Urbanec (Pešta, Jíška), 54. Pouch (Nevolný, Novotný). Rozhodčí: Poskočil - Mitáš, Horažďovský. Vyloučení: 10:5 navíc Ošmyk,Trieb OT (Ta) a Hamerle OT, Matějka 5+OK (Mi). Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.