5
1
18. 11. 2014

Na Slavoj milevští nestačili.

Hokejisté Krumlova ani proti Milevsku nezaváhali a i v dalším domácím zápase bodovali. Domácí byli po celé utkání aktivnější. Za ziskem budu šli podstatně bojovněji. Hosté nedokázali svým výkonem navázat na zápas na domácím ledě. Velmi kvalitný výkon předvedla trojice rozhodčích.

Milevští jeli do Krumlova potvrdit výhru na domácím ledě. Český Krumlov je na svém ledě velmi silným týmem. Hned od prvních střídání bylo jasné, že utkání bude velmi fyzicky náročné. Ve 3. minutě vypadl Šindelářovi puk z lapačky, ale velmi rychle se zorientoval a přikryl jej před dotírajícím soupeřem. Začátkem 5. minuty bylo nařízeno TS proti domácím za podražení Urbance v brejku. Nájezd provádět faulovaný hráč, bohužel jej neproměnil. Podle pravidla nedáš, dostaneš, domácí využili zaváhání v milevské obraně a ujali se vedení. Po několika minutách přišla pěkná střela Kubičky, ale lapačka Lukeše byla připravena. Po třech minutách se hosté radovali z vyrovnání. Přihrávku Hamerleho využil Urbanec. Branka padla při hře 4:4. Pak hosté hráli 0,20 dvojnásobnou přesilovku. Štych sice perfektně vystřelil, ale na krumlovského gólmana nevyzrál. V 18. minutě bylo nařízeno 2 TS proti domácím, tentokráte za hození hokejky gólmanem. Na nájezd si věřil Štych a jeho blafák vyšel a Milevsko šlo do vedení. To však trvalo pouhých 30 vteřin. V podstatě po buly se domácí usadili v pásmu a první střela Kadlece skončila za zády Šindeláře. Do druhé třetiny vstoupili krumlovští ještě aktivněji. Hosté v některých akcích nestačili soupeři. Vedení si domácí přiklonili na svou stranu ve 22. minutě druhou brankou Kadlece. Hosté v přesilovce vystřelili pouze z hole Štycha, ale Lukeš byl připraven. Po necelých čtyřech minutách své vedení zvyšují. V čase 28,54 je proti domácím nařízeno třetí trestné střílení, tentokráte za hákování na Nováka, ten však nedokázal dostat puk přes beton gólmana. O minutu se, ale hosté přece jenom radovali. Svůj důraz na brankovišti využil Urbanec. Své dvoubrankové vedení si berou domácí zpět po zaváhání obrany ve 36. minutě. Do konce druhé třetiny předvedl několik pěkných zákroků Šindelář. Hosté se ke střelbě dostávají podstatně méně. Třetí třetina začala nevybíravým faulem Gallistla, který rozhodčí ocenil 2 + 10. Ani tato přesilovka hostům nepomohla ke vstřelení branky. Ve 45. minutě zůstal otřesený ležet na ledě milevský Jíška, když narazil hlavou na hranu mantinelu. Domácí této situace využili ke vstřelení své šesté branky. Milevští měli několik slibných šancí, ale branku vstřelit nedokázali. Na straně hostů Šindelář musel několikráte hasit nebezpečné situace před svou brankou.

Jak zhodnotit toto utkání, milevští se přesvědčili, že za příznivým výsledkem se musí jít se 100% nasazením. V šatně nesmí zůstat bojovnost a odhodlání. Domácí ukázali, že v letošní sezóně si ze svého zimáku udělali nedobytnou baštu. Všem hokejistům bych přál výkon rozhodčích, jako předvedla trojice arbitrů v Krumlově. Předvedli opravu výkon na vysoké úrovni, své výroky dokázali trenérům vysvětlit čárový komunikovali s hlavním.

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 7. Svěchota (Vondřich, Kadlec), 18. Kadlec (Vondřich), 22. Kadlec (Uhlíř R.), 26. Marek (Uhlíř Zd.), 36. Kadlec (Vondřich), 45. Marek (Uhlíř Zd., Lukeš) - 10. Urbanec (Hamerle), Štych, 30. Urbanec (Reiniš). Rozhodčí: Hamr - Zelenka, Macháček. Vyloučení: 6:5 navíc Gallistl 10min, 3x TS (vše ČK). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:25. Průběh utkání: 1:0,1:2,4:2,4:3,6:3