5
1
12. 10. 2014

Žirovnice si ponechala 3 body za vítězství

Domácí byli od počátku utkání aktivnější, v soubojích důraznější. Milevští v úvodu druhé třetiny sice zápas na pár minut otočili. Domácí si do konce třetiny vedení vzali zpět. Poslední dějství domácí již zápas nepustili a tak body hosté nezískali a domácí si je připíšou do tabulky.

Žirovnice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 4. Beránek (Reisner), 12. Jindra (Kubín, Javůrek), 29. Beránek (Ištvánik), 36. Navrátil, 40. Ondřej (Ištvánik), 56. Ondřej (Šachl) - 20. Hamerle (Bartůněk, Pouch), 21.Novotný (Stoklásek), 26. Nevolný A. (Vild, Pouch), 46. Nevolný A. (Novotný). Rozhodčí: Macák - Schlixbier, Lang. Vyloučení: 6:8 navíc Fořt 10´+ OK a Čunát 10´ oba Mil. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 39:39 Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3, 5:4, 6:4.