5
1
4. 10. 2014

V samostatných nájezdech stálo štěstí při hostech z Tábora.

Milevští dokázali vyhrát první třetinu, přestože dvakrát prohrávali. Své vedení drželi do 52. minuty, kdy hosté srovnali skóre při dvojnásobné přesilovce. V samostatných nájezdech měli více štěstí hosté a do Tábora si odvezli bod navíc.

Milevsko vs Tábor

Branky a nahrávky: 2. Stoklásek (Hamerle), 12. Reiniš (Król), 18. Radosta (Havran) - 1. Heřmánek (Hubáček), 10. Žižka (Drda), 52. Pošmyk (Trieb, Hubáček), roz.nájez Žižka. Rozhodčí: Vovčko - Streďák, Živnůstka. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:32. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:2,3:2,3:3 - 3:4.

Žilinčík (Kolář)- Štych, Matějka, Havran, Vild, Votruba, Čunát, (Jíška, Bartůněk) - Stoklásek, Hamerle, Novotný- Urbanec, Radosta, Fořt- Król, Reiniš, Novák - Nevolný, Kubička,Sláma