5
1
21. 9. 2014

Vstup do sezóny se milevským nepovedl.

Milevským se ostrý start do sezóny v Krajské lize mužů nevydařil. Na hráče David Servisu v utkání neměli. Hosté je přehrávali hlavně od druhé třetiny. Budějovickým vyhovoval nižší počet hráčů na ledě, při hře 4:4 dali tři branky.

Utkání předcházelo slavnostní předávání křišťálových puků žijícím hráčům, kteří hráli na Kuklíku, ku příležitosti 80. výročí hokeje v Milevsku. Puky s potiskem k výročí předal kapitán domácích rozhodčím utkání a kapitánovi soupeře. Po slavnostní buly byla vhozena buly, která odstartovala prvé utkání letošní sezóny. To nezačalo pro milevské dobře, hned z prvního útoku inkasovali z hole Roba. Domácí dostali šanci skórovat ve 2. minutě, když byl vyloučen Zíka. Domácí vyslali pouze jednu nebezpečnější střelu a to z hole Fořta, zato velmi nebezpečně od modré pálil Chaloupka. V polovině 6. minuty udělal Chaloupka chybu, puk získal Urbanec a srovnal skóre. Domácí se v 8. minutě usadili v pásmu soupeře, přišel faul hostů a byla z toho druhá milevská přesilovka. Po chybě Žilinčíka museli milevští zažehnávat velký závar před jeho brankou. I v této přesilovce šla na Kučeru pouze jedna střela a to z hole Štycha. Ve 12. minutě mohou domácí zkusit skórovat potřetí, přesilovou hru jim daroval Pražák, byl potrestán za zdržování hry. Při této přesilovce dvakrát pálil Matějka, ale ke gólu to nevedlo. Ani páté vyloučení hostů v 18. minutě gól nepadl. Po střele Čunáta zazvonila tyč za Kučerou. V první třetině domácí hostům stačili, přispělo k tomu také 5 vyloučených na straně David Servisu. Hned v úvodu druhého dějství hosté zahrozili. Žilinčík prudkou střelu chytil do lapačky. Z protiútoku Urbanec provětral betony Kučery. Ve 22. minutě Matějka vytáhl puk mířící do prázdné branky. Ve 24. minutě po vzájemném vyloučení se hraje 4:4. Tento počet hráčů na ledě vyhovuje hostům. Šulčík napálil puk na mantinel vedle branky, ten si dojel a Žilinčíka prostřelil. Hosté po vstřelení druhé branky začali být nebezpečnější a měli více ze hry. První přesilovku hostů domácí přestáli, ale potřetí inkasovali minutu po vypršení trestu Urbance. Domácí ubránili i druhou přesilovku budějovických, bohužel inkasovali počtvrté pár vteřin po uplynutí trestu. Druhou třetinu jasně vyhráli hosté. Milevští nedokázali využít ani hru 4:3 v trvání 1,15 minuty. Do branky Milevska nastoupil Šindelář. Úvod třetího dějství patřil hostů. Ve 43. minutě hosté skórují z hole Pražáka. Milevští se velmi složitě dostávají do útočného pásma. Jejich střely nemají mnoho šancí Kučeru překonat. Šindelář loví puk ze své sítě ve 49. minutě. Za necelou minutu je puk v jeho síti znovu. Tentokráte hlavní branku správně neuznává pro úmyslné kopnutí puku. Hosté však ve 52. minutě skórují posedmé. Branka padla při hře 4:4. V poslední minutě utkání Urbanec podruhé skóroval. Poslední slovo ke skóre měli však hosté. Na konečných 2:8 upravoval 25 vteřin před koncem Suchánek.

Milevským se vstup do sezóny v Krajské lize mužů nevydařil. Domácí nedokázali využít ani jednu přesilovku. Hostům vyhovovala hra 4 na 4. Při tomto počtu hráčů na ledě vstřelili tři branky. Milevští musí rychle na tento zápas zapomenout a připravit se na další utkání a to v sobotu 27.9. v Písku.

Milevsko vs David Servis ČB

Branky a nahrávky:6. Urbanec, 60. Urbanec (Matějka, Fořt) – 1. Rob (Suchánek, Chaloupka), 24. Šulčík, 32. Hanzal (Šulčík, Mikeš), 39. Mikeš (Šulčík, Bombic), 43. Pražák (Janda), 49. Janda (Korbela, Čížek), 52. Cikán (Hanzal, Šulčík), 60. Suchánek (Chaloupka, Nedorost). Rozhodčí: Urban - Mitáš, Horažďovský. Vyloučení: 6:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:39. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:7,2:7,2:8

Žilinčík (od 41. Šindelář)- Štych, Matějka, Havran, Jíška, Votruba, Čunát, Sláma - Stoklásek, Hamerle, Novotný - Urbanec, Radosta, Fořt - Nevolný Aleš, Reiniš, Novák - Pešta, Nevolný Lukáš, Kubička