5
1
11. 3. 2015

Milevští mladší žáci potrápili lídra tabulky

S Meteorem Třemošná sehráli mladší žáci vyrovnaný zápas o němž rozhodla druhá třetina, kterou milevští prohráli 5:2. I tak je třeba klukům poděkovat za obětavý výkon a předvedenou hru. Zápas se hrál v dobrém tempu, které jsme stíhali i pouze v deseti hráčích.

8 : 6
(3:2, 5:2, 0:2)
Třemošná vs Milevsko
Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 7. Stach (Suchan), 16. Skalický (Štych), 26. Stach (Pokorný), 32. Pokorný (Skalický), 53. Suchan (Stach), 54. Pokorný (Štych) – 15. Jehlička (Houdek), 18. Sihelský (Houdek), 19. Houdek, 21. Sieger, 25. Sihelský (Jehlička), 28. Houdek (Jehlička), 31. Sihelský (Malkovský), 35. Soukup (Jehlička). Rozhodčí: . Vyloučení: 2:4. Využití: . V oslabení: .

Třemošná

Smola– Sieger, Suchý, Fryčová, Malkovský, Čarda, Soukup, Dvořák, Siherský, Houdek, Jehlička, Círl, Slepička, Novotný, Helus

Lípa, od 28.minuty Hořejší – Janda, Kolář, Pokorný, Skalický, Stach, Suchan, Štván, Štych, Čejka, Grafoner