5
1
21. 11. 2010

Milevští dorostenci rozstříleli hokejisty z Klatov

V utkání se sice ujali vedení hosté, ale domácí s přibývajícím časem začali hosty z Klatov přehrávat. Vyrovnání přišlo v polovině první třetiny. Domácí vyhráli všechny třetiny, ale o výši skóre rozhodlo poslední dějství utkání, kdy hosté milevským dorostencům nestačili a obdrželi sedm branek.

Krajská liga dorostu,

Branky a nahrávky: 9.Jiroušek (Jíška), 16. Reindl (Šedivý), 19. Kothera (Jelínek), 33. Kolčaba, 34. Žilinčík (Kolčaba), 43. Jiroušek (Reindl), 47. Pouch, 47. Kothera (Pouch), 48. Pešička (Šedivý), 49. Žilinčík, 55. Reindl (Pešička), 58. Pešička (Jiroušek) - 2. Hrdlička, 38. Bauer (Hořký). Rozhodčí: Haškovec - Schlixbier, Syrovátka. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání:0:1, 4:1, 4:2, 12:2.

Kolář, od 30. minuty Kafka - Žilinčík, Jíška, Tupý, Jelínek - Kothera, Pouch, Homola, Hanzlík, Pavlečka, Kolčaba, Reindl, Pečička, Jiroušek, Šedivý