5
1
13. 9. 2014

Druhé vítězství v přípravě.

Ve třetím přípravném utkání na domácím ledě milevští hokejisté porazili Tábor B. Domácí dokázali využít dvě přesilové hry a ubránit dvacet trestných minut.

Poslední přípravné utkání před letošní sezónou odehráli milevští na domácím ledě, soupeřem jim byl tým HC Tábor B. Domácí do utkání vstoupili aktivněji. Museli se hned od první minuty bránit, když podražení Votrubou bylo potrestáno dvouminutových trestem. Oslabení sehráli velmi dobře. V úvodu utkání se dlouho v plném počtu nehrálo. Ve čtvrté minutě hráli přesilovku tentokráte domácí. Milevští své výhody dokázali využít, autorem branky Radosta zužitkoval přihrávku Reiniše. Domácí měli v první části zápasu další tři přesilovky, ale ke vstřelení branky nevedla žádná. V závěru třetiny dokázali hosté využít zaváhání milevských ke vstřelení branky. Za stavu 1:1 a přesilové hře hostů začala druhá třetina. Hosté si pro ně slibně rozjetý útok zastavili postavením mimo hru. Domácí se ubránili. Ve 28. minutě se před domácí brankou pošťuchovali Čunát s Hubáčkem pro oba dvě minuty. Pro domácí největší problém nastal ve 33. minutě, kdy Nevolný L. dostal 2+2 za hru vysokou holí a v obličeji soupeře se objevila krev. Do konce třetiny se zápas dal považovat za trénování hry v oslabení a přesilovkové kombinace. V závěru třetiny Žilinčík přesnou lapačkou zastavil nejnebezpečnější střelu Karpíška. V druhém dějství branka nepadla. Do třetí třetiny, šli domácí oslabeni o vyloučeného Matějku. Po vypršení jeho trestu si hry v plném počtu domácí neužili. Za zdržování šel na trestnou Fořt. V oslabení měl velmi pěknou příležitost Novák, ale ke změně stavu nevedla. Za vzájemné osekávání dostali Čunát a Rižák po dvou minutách. V oslabení do střely od modré zalehl Matějka. V 39. minutě vytáhl Šindelář perfektní zákrok lapačkou. V 51. minutě domácí dokázali využít přesilovku, když Štych našel rychlou, přesnou přihrávkou po modré připraveného Matějku a tem propálil vše před sebou. Z vedení se milevští radovali necelou minutu. Po prohraném vhazování přišla střela od modré z hole Pechánka. Po dalších několika vteřinách se stav utkání opět přepisoval, větší radost z toho měli domácí. Velmi pěknou kombinaci předvedla útočná řada Urbanec - Hamerle - Fořt. V závěru hosté několikráte soupeře uzavřeli v jeho pásmu. Šindelář své zaváhání při výjezdu proti puku dokázal s pomocí obránců napravit. Domácí svůj náskok dokázali udržet i přes hru bez brankáře táborského celku. Pojistku mohl dát Matějka, když puk z jeho hokejky těsně minul prázdnou branku.

Milevsko vyhrálo druhé přípravné utkání. V zápase bylo dost vyloučených, trenéři obou týmů mohli v zápase potrénovat tyto herní situace. Domácí předvedli dobrý výkon, u hráčů bylo vidět nasazení a chuť bojovat o vítězství.

FOTOGALERIE

3 : 2
(1:1, 0:0, 2:1)
Milevsko vs Tábor

Branky a nahrávky: 5. Radosta (Reiniš), 51. Matějka (Štych), 52. Fořt (Hamerle, Urbanec) - 19. Adámek (Pechánek), 52. Pechánek. Rozhodčí: Schlixbier, Čáp . Vyloučení: 9:11. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:32. Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:2,3:2.

Žilinčík, 40.Šindelář - Štych, Matějka, Votruba, Sláma, Kubička, Čunát - Fořt, Hamerle, Urbanec - Novák, Reiniš, Radosta - Pešta, Nevolný L.