5
1
28. 12. 2013

Českobudějovická juniorka v přípravě zdolána až po nájezdech

Milevsko v přípravném zápase dokázalo zdolat juniorský tým HC České Budějovice až po samostatných nájezdech. Hostující tým otevřel skóre v první třetině a v prostřední části znovu šel do vedení po milevském vyrovnání. Domácí tým však bleskově zareagoval a pak otočil stav ve svůj prospěch. České Budějovice vyrovnaly gólem 9 vteřin před koncem druhé třetiny. Ve třetím dějství šli českobudějovičtí junioři zásluhou využité přesilovky znovu do vedení. Milevsko vyrovnalo šťastným hostujícím vlastním gólem. O vítězi duelu rozhodly tak až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější milevští hokejisté.

5 : 4
(0:1, 3:2, 1:1 - 1:0)
Milevsko vs České Budějovice

Branky a nahrávky: 22. Hamerle (Reiniš, Stoklásek), 32. Hamerle (Stoklásek), 35. Dvořák, 58. Stoklásek, 60. rozhodující nájezd Stoklásek - 11. Bílek (Záhora, Škopek), 32. Švec (Bílek, Záhora), 40. Brabec (Krátoška), 54. Pícha (Švec). Rozhodčí: Schlixbier - Čáp, Sláma. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:41 (7:12, 14:17, 12:12). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 5:4.

Pipek (od 30. Škubal) – Srdínko, Procházka, Dvořák, Hlinka, Król, Pouch – Urbanec, Decsy, Novotný - Stoklásek, Reiniš, Hamerle - Nevolný, Drda, Homolka - Novák, Sumerauer, Fořt