5
1
8. 12. 2013

Přesvědčivé vítězství milevských juniorů.

Milevští junioři nedali soupeři moc šancí na úspěch na svém ledě. Od úvodních minut byli lepším celkem na ledové ploše.

Do zápasu milevští nastoupili bez zraněného Króla a nemocného Pavlečky, Nevolného a Jíšky. Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a hned v první minutě se po pěkné samostatné akci Poucha ujali vedení. Po dvou minutách své vedení navýšili po akci Pouch-Urban a střelcem branky Reinišem. Na tři nula zvýšil stejný útok, pouze si hráči vyměnili role. Autorem branky byl Pouch . Branka padla při dvojnásobné početní výhodě domácích. V závěru prvního dějství skóroval potřetí Pouch opět u toho byl první útok. Druhou třetinu začali domácí přesilovkou. V jejím závěru se prosadil Kubička za asistence Hanzlíka. Šestou branku dal Pouch,když proměnil TS, které bylo nařízeno za faul při jeho samostatném úniku. V zápětí šli domácí do třech, když byli ve stejný čas vyloučení dva milevští hráči. Dvouminutovou přesilovku hosté nevyužili. Domácí velmi dobře oslabení sehráli, přesně plnili své povinnosti a pokyny trenéra. V závěru přišlo další vyloučení domácích. Trest začal běžet po uplynutí prvních trestů. Trestná pustila správně pouze jednoho hráče. Domácí ač v oslabení se usadili v pásmu hostů a ve slibné situaci rozhodčí přerušili hru. Když se ujistili, že je vše v pořádku, domácím se omluvili a ve hře se začalo pokračovat. V tomto okamžiku vypadla časomíra a rozhodčí se nemohli dopočítat času, který se má na časomíru dát. Po této technické pauze se již třetina dohrála vcelku v poklidu. Do šaten odcházeli domácí v pohodě za stavu 6:0. Od prvního vhazování třetího dějství byli opět milevští lepším celkem na ledě. Sedmou branku vstřelil Urban , když dorazil puk po střele Reiniše. Autorem posledních dvou branek byl Reiniš za asistence svých spolubojovníků Poucha a Urbana. Výsledek 9:0 je spravedlivým odrazen hry milevského celku.

Milevští svého soupeře jednoznačně přehráli. Soupeř ohrožoval domácí několika úniky, ale skórovat se jim nepodařilo. První útok domácích hrál ve velké pohodě a útočníci Urban-Pouch-Reiniš byli pro soupeře postrachem. Celému týmu patří za odvedený výkon poděkování a pochvala.

Krajská liga juniorů,

Branky a nahrávky: 1.Pouch, 4.Reiniš (Pouch, Urban), 6.Pouch (Reiniš, Urban), 20.Pouch (Reiniš, Urban), 22. Kubička (Hanzlík), 32. Pouch, 44.Urban (Reiniš), 53.Reiniš (Urban, Pouch), 57.Reiniš (Urban, Pouch).. Rozhodčí: Malecha - Mitáš, Streďák. Vyloučení: 10:9 + TS. Využití: 2:0. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 38:29. Průběh utkání: 9:0.

Kolář (Kafka) - Homola J., Pešička, Bartůněk,Kubička - Urban,Pouch,Reiniš - Hanzlík,Mácha,Reindl - Kothera,Homola V.,Stejskal