5
1
1. 12. 2013

Další přestřelka juniorů, tentokráte s rozdělením bodů.

Po velmi dobře rozehraném začátku zásasu a tříbrankovém vedení, byla z utkání přestřelka. Skóre se točilo a tak dělba bodů byla asi spravedlivá.

Do utkání aktivněji vstoupili hosté. V prvních minutách si vytvořili velký tlak a několikráte nebezpečně ohrožovali branku domácích. Z první branky se však radovali domácí. Bartůněk si ve středním pásmu vzal puk a projel až do výhodné pozice pro střelu a bombou skóroval. O necelé tři minuty byl Bartůněk autorem druhé branky milevských. Brankovou akci rozehráli Reiniš a Mácha. O další dvě minuty šli domácí do tříbrankového vedení. Přesnou přihrávku z hole Nevolného dokázal zužitkovat Hanzlík a tím využil první přesilovku. Za tohoto stavu to vypadalo na jednoznačné utkání. Jak ukázali další minuty zápasu, utkání s Vimperkem jsou vždy vyrovnaná. Koncem 15.minuty přišel faul domácích. Vimperští své početní výhody využili během půl minuty. Po tomto gólu hosté opět zvýšili tlak na branku Milevska. Dvěma brankami v závěru první třetiny srovnali skóre. Do druhého dějství milevští vstoupili trochu aktivněji. Ve 28. minutě nahrál Mácha na hůl Bartůňka a ten potřetí v zápase skóroval.Po čtyřech minutách milevští vedli opět o dvě branky. Další přesilovku dokázali využít, když Pouch poslal puk na modrou a Pešičkovo nahození před branku prošlo za záda gólmana hostů. Po minutě Plouhar snížil a v poslední minutě druhého dějství hosté skóre opět srovnali, když využili svoji přesilovou hru. Do kabin se šlo opět za nerozhodného stavu. Třetí třetina začala tlakem hostů a ti šli také ve 43. minutě poprvé do vedení, když Vítovec zakončil samostatný únik. Ve 46. šli tentokráte Vimperští do dvoubrankového vedení. Ještě před polovinou třetiny domácí dvěma slepenýma góly srovnali. Nejdříve skóroval Urban za asistence Jíšky. Autorem vyrovnávací branky byl Reiniš po nahrávce Bartůňka. V 56. minutě hosté skórovali při početní výhodě. V 58.minutě Urban přihrál Pouchovi a ten nezaváhal opět srovnal skóre. Faul hostů v poslední minutě zápasu dal domácím šanci na vítěznou branku, to se však nepovedlo.

Zápas byl vyrovnaný jak počtem vstřelených branek, tak využitím přesilovek, ale i počtem střel a zásahů brankářů. Po velmi dobře rozehraném začátku domácími, po soupeřově neochotě prohrát zápas skončil rozdělením bodů pro oba celky.

Krajská liga juniorů,

Branky a nahrávky: 9.Bartůněk, 12.Bartůněk (Reiniš,Mácha), 14.Hanzlík (Nevolný), 28.Bartůněk (Mácha), 32.Pešička (Pouch), 48.Urban (Jíška), 48.Reiniš (Bartůněk), 58.Pouch (Urban) - 16.Sitter R, 19.Peršl, 20.Sitter J, 32.Plouhar, 40.Petera, 43.Vítovec, 46.Pešl, 56.Sitter R. Rozhodčí: Packa - Novák, Schlixbier. Vyloučení: 4:6. Využití: 3:3. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:31. Průběh utkání: 3:0,3:3,5:3,5:7,7:7,7:8,8:8.

Kafka ( Kolář) - Jíška, Pešička, Bartůněk, Kubička, Kothera, Homola J. - Urban,Pouch,Nevolný - Hanzlík,Mácha,Reiniš - Stejskal,Homola V.,Reindl