5
1
9. 11. 2013

Přestřelka v Krumlově vítězně pro milevské juniory

V dohrávaném utkání Krajské ligy juniorů ve velmi dramatické koncovce zvítězili milevští. Brankami v posledních dvou minutách zápas srovnali a otočili v zisk dvou bodů.

Milevští odjeli k dohrávce do Českého Krumlova bez Reiniše a Króla, kteří nastoupili za A tým, nemocného Pavlečky. Domácí na milevské začali velmi aktivně a získali velmi rychle vedení. V čase 13,04 vedli již o čtyři branky a trenér sáhl k výměně brankářů. To hostům pomohlo k uklidnění a začali hru vyrovnávat a začali střílet branky. Nejprve se trefil Pouch za asistence Stejskala a Kothery. O dvě minuty později Se trefil Bartůněk po nahrávce z hole Poucha. Třetí branku v řadě vstřelil, dle zápisu Bartůněk za asistence Kubičky a Poucha. Bohužel před sirénou ze skrumáže před brankou milevských padl pátý gól domácích. V úvodu druhého dějství se hostům podařilo opět znížit náskok domácích brankou Nevolného po přihrávce Poucha. Domácí vzápětí šestou brankou upevnili své vedení. Branka Nevolného po přihrávce Urbana znamená další úpravu skóre. Během třech minut v polovině druhého dějství odskočili domácí milevským opět o čtyři branky. V brance hostů dochází opět ke střídání gólmanů. Tato taktická změna přinesla zklidnění hráčů hostů. Do konce třetiny se podařilo snížit náskok dvěma góly. O obě branky se postaral Pouch za asistence Stejskala,Kubičky a u druhé Poucha. Za stavu 9:7 šli hráči do šaten. Trenér se snažil kluky uklidnit a hráči šli do třetí třetiny s cílem se ještě o výsledek "poprat". Úvod vyšel lépe domácím a vstřelením desáté branky to vypadalo již opět s milevskými špatně. Ve 44. minutě skóroval, po akci Bartůněk-Reindl, Pouch. Milevští se neustále snažili zdolat branku domácích. V 57.minutě bylo proti hostům nařízeni TS, které Kafka vychytal. Hosté si vytvářeli tlak, ale radovat ze vstřelené branky se mohli až v čase 58,32, když se trefil Kubička za asistence Poucha a Nevolného. Než se domácí stačili rozkoukat, bylo skóre srovnáno. Radoval se nejvíce střelec Nevolný s asistenty Kubičkou a Hanzlíkem. Ránu domácím zasadil v čase 59,43 Jíška, který využil přihrávku Bartůňka. Posledních 17 vteřin již milevští domácí udrželi mimo dostřel na svoji branku.

Milevští odehráli dohrávané utkání velmi zodpovědně, s disciplinou a s nasazením. I když se zápas nevyvíjel pro ně příznivě, cílevědomě plnili pokyny trenéra a šli neustále do boje s cílem nenechat svoji kůži v Krumlově lacino. Nasazení, kolektivní hra, neochota se smířit s vývojem zápasu přinášela úspěch. Junioři opět ukázali, že utkání konči až závěrečným hvizdem. Za bojovnost, disciplinovanost si vítězství milevští junioři v Českém Krumlově zasloužili.

Krajská liga juniorů,

Branky a nahrávky: 6.Gallistl, 8.Maleg, 13.Gallistl, 14.Žák, 20.Fučík, 28.Galistl, 31.Maleg, 34.Fučík, 34.Žák, 42.Berný - 16.Pouch (Stejskal,Kothera), 19.Bartůněk (Pouch), 20.Bartůněk Kubička,Pouch), 24.Nevolný (Pouch), 30.Nevolný (Urban), 36.Pouch (Stejskal,Kubička), 38.Pouch (Nevolný), 44.Pouch (Bartůněk, Reindl), 59.Kubička (Nevolný,Pouch), 59.Nevolný (Kubička,Hanzlík), 60.Jíška (Bartůněk) . Rozhodčí: . Vyloučení: 11:7 navíc Kouba, Žák 10´(oba CK). Využití:2:3 . V oslabení:: Střely na branku:32:37 . Průběh utkání: 4:0,4:3,5:3,6:4,6:5,9:5,9:7,10:7,10:11.