5
1
20. 10. 2013

Na domácí ledě vybojovali Junioři remízu s DDM Rokycany

Z již prohraného utkání dokázali milevští svoji bojovností získat remizu a tím jeden bod do tabulky.

Milevští do utkání nastoupili s cílem na domácím ledě bodovat. Zápasy s týmem DDM Rokycany byly vždy vyrovnané. I první třetina nebyla výjimku. Domácí gólman čelil v 9.minutě trestnému střílení za přísně posouzený faul. Ze vstřelené branky se hosté radovali v 18.minutě, když využili početní výhodu. Za stavu 0:1 šli hráči do šaten. Druhá třetina byla velmi bohatá na branky na vyloučené. Za napadení brankáře domácích byl Hejna potrestán 5+OK. Milevští nedokázali využít několik přesilovek. Hosté dokázali během necelých čtyř minut vstřelit 4 branky. Domácí dokázali vždy pouze upravovat skóre. Ve 23.minutě se nejprve trefil Pouch, když zužitkoval spolupráci s Nevolným. O tři minuty Pouch proměnil přihrávku Kothery. Třetím střelce milevským byl po samostatné akci Nevolný. Po přestřelce za stavu 3:5 zazněla siréna ukončující druhé dějství. Hosté pokračovali i v třetí třetině v agresivní hře a velmi často své zákroky přehnali a hlavní rozhodčí rozdával tresty. Tento velmi fyzicky náročný hokej domácím v uvozovkách vyhovoval. Hosté v 54. minutě dali svůj šestý gól. S milevskými juniory to vypadalo velmi špatně. Do hry je dostali dvě slepené branky, když využili dvojnásobnou přesilovku střelou Kothery za asistence Poucha. V navazující početní výhodě se trefil z úhlu Stejskal po spolupráci s Pavlečkou. Vyrovnávací branka padla minutu a půl před konce. Radoval se Pouch, který využil kombinaci Kubičky a Kotherou. Domácí již v závěru hosty nepustili k vážnému ohrožení své branky.

Hodnocení zápasu má několik rovin. Ta první velmi důležitá, že milevští dokázali unést tolik faulů a nezačali soupeři zákroky oplácet. Druhá velmi pozitivní věc je nasazení, bojovnost a neochota se smířit s nepříznivým vývojem utkání. Ukázali, že i velmi nepříznivého vývoje se dá o body a výsledek úspěšně bojovat. Třetí rovina je bohužel pro milevský hokej v současné době vlastní velmi nízká střelecká produktivita. Za dnešní neodevzdání se soupeři zaslouží tým poděkování a pochvalu.

Krajská liga juniorů,

Branky a nahrávky: 23. Pouch (Nevolný), 26. Pouch (Kothera), 35. Nevolný, 55. Kothera (Pouch), 56. Stejskal (Pavlečka), 59.Pouch (Kothera,Kubička) - 18. Ryba, 23. Skavík, 24. Hejna, 27. Levora, 54. Novák. Rozhodčí: Urban - Schlixbier, Čáp. Vyloučení: 5+TS : 17 navíc Stejskal (Mil), Pech, Nový (Rok) OT a Hejna (Rok) 5+OK. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 0:2,1:2,1:3,2:3,2:5,3:5,3:6,6:6.

Kafka ( Kolář ) - Jíška,Pešička - Kubička,Pavlečka - Kothera,Pouch,Nevolný - Hanzlík,Król,Reindl - Stejskal